• $7,4687
  • €9,0395
  • 441.236
  • 1556.77
28 Aralık 2020 Pazartesi 15:18 | Son Güncelleme:

Trump'ı yerden yere vurdular: Deliliği bırak!

Trump'ı yerden yere vurdular: Deliliği bırak!
DHA

ABD Başkanı Donald Trump'a başkanlığı döneminde büyük destek veren New York Post gazetesi, bugün "Deliliği bırak" manşetiyle çıkarak gündeme damga vurdu.

ABD Başkanı Donald Trump'a başkanlığı döneminde büyük destek veren New York Post gazetesi, bugün "Deliliği bırak" manşetiyle çıkarak gündeme damga vurdu.

DHA'da yer alan haberde Trump'a 4 yıldır icraatlarına destek veren New York Post gazetesi de sırt çevirdi. Demokrat aday Joe Biden’ın başkanlık seçimlerini kazanmasına rağmen uzun süredir Trump’ı destekleyen New York Post gazetesi bugün " Deliliği bırak" manşetiyle çıktı. Gazete manşetinde seçim sonucunu kabul etmesi gereken Trump'a uyarılarılarda bulunuldu. Birinci sayfadan duyurulan haberin spotunda ise, “Anlıyoruz Sayın Başkan, kaybettiğiniz için kızgınsınız. Ancak bu yola devam etmek yıpratıcı” ifadelerini kullandı.

‘SAYIN BAŞKAN ÇABALARINIZ SONUÇSUZ KALDI”

Gazete, Demokrat Joe Biden'ın seçimi kazandığını açıkça belirtmese de Trump'ın seçimlerde ‘hile’ olduğunu kanıtlama girişimlerinin sonuçsuz kaldığını şu ifadelerle dile getirdi: “Seçimi soruşturmak için her türlü hakka sahiptiniz ancak açık olalım; bunca çabaya rağmen bir şey bulunamadı.”

Öte yandan gazetenin manşeti ülke gündeminin üst sıralarına yerleşti.

İngiltere, AB sonrası ilk anlaşmayı Türkiye ile yapacak


Haberin Özeti

ABD Başkanı Trump'a başkanlığı döneminde büyük destek veren New York Post gazetesi, bugün "Deliliği bırak" manşetiyle çıkarak gündeme damga vurdu.

DETAY
• "Seçim sonucunu kabul etmesi gereken" Trump'a uyarılarılarda bulunuldu.
• Birinci sayfadan duyurulan haberin spotunda ise, “Anlıyoruz Sayın Başkan, kaybettiğiniz için kızgınsınız. Ancak bu yola devam etmek yıpratıcı.” denildi.
<p>Türkiye'nin aşı altyapısının dünyaya örnek olduğunu söyleyen Prof. Dr. Kemalettin Aydın, aşılaman

Türkiye'de kaç kişiye aşı uygulaması yapıldı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hobi olarak başladı şimdi taleplere yetişemiyor

Batı Karadeniz'deki kar yağışı drone ile görüntülendi