• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
13 Kasım 2020 Cuma 12:26 | Son Güncelleme:

SpaceX'in kurucusu Elon Musk'tan koronavirüs testi yorumu: "Sahte bir durum söz konusu"

SpaceX'in kurucusu Elon Musk'tan koronavirüs testi yorumu: "Sahte bir durum söz konusu"

SpaceX'in kurucusu Elon Musk geçtiğimiz günlerde 4 kez koronavirüs testi yaptırdı. Elon Musk; testlerinden ikisinin pozitif, ikisinin ise negatif çıktığını açıklayarak ilginç bir yoruma imza attı.

Tesla'nın üreticisi ve SpaceX'in kurucusu Elon Musk, ilginç bir paylaşımla gündeme geldi. Dört kez koronavirüs testi yaptırdığını ve testlerden ikisinin pozitif, ikisinin negatif çıktığını belirten Musk, "Son derece sahte bir durum söz konusu." ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, testlerin aynı gün içerisinde yapıldığını belirten Elon Musk, koronavirüs testine yönelik dikkat çeken şu değerlendirmeyi yaptı:

"Son derece sahte bir durum söz konusu. Bugün Kovid-19 için dört defa test edildim. İki test negatif çıktı, ikisi pozitif çıktı. Aynı makine, aynı test, aynı hemşire."

YENİDEN TEST YAPTIRACAK

Takipçilerinden birinin “Semptomların var mı?” sorusunu Musk, “Bilindik grip semptomları. Şu ana dek sıra dışı bir şey olmadı.” şeklinde yanıtladı.

Musk daha sonra farklı laboratuvarlarda test yaptıracağını ve sonuçların 24 saat içinde elinde olacağını belirterek, “Benim başıma geliyorsa, herkesin de başına gelebilir.” dedi.

<p>İzmir'in Bornova ilçesinde, seyyar tezgahında midye satan 32 yaşındaki Murat Dal, yakalandığı kor

Koronayı yenen işçiye 'virüs kaptı' dayağı: Önce alay etti sonra saldırdı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Bakanı Karaismailoğlu, Tekirdağ-Hayrabolu Yolu Kandamış Kesimi Açılış Töreni'ne katıldı

Antalya'da arkeolojik kazıda buz fabrikası kalıntıları ortaya çıkarıldı