• $8,7046
  • €10,3993
  • 496.706
  • 1410.79
11 Haziran 2021 Cuma 16:38 | Son Güncelleme:

11 yıl önce kaybolan kız evinden 500 metre ötede bulundu

11 yıl önce kaybolan kız evinden 500 metre ötede bulundu

Hindistan'da 11 yıl önce kaybolan genç kız, evine 500 metre mesafede bir evde ortaya çıktı. Genç kızın, kaybolduğu günden bu yana erkek arkadaşıyla birlikte kaldığı ortaya çıktı. Gençlerin farklı dinlere mensup olmaları dolayısıyla çekince yaşadıkları ve bu yüzden söz konusu olayın yaşandığı öğrenildi.

Hindistan'ın Kerela eyaletine bağlı Palakkad kentinde yaşanan olayda 11 yıldır kayıp kız 500 metre mesafede bulundu. Kayıp kızın kaybolduğu günden bu yana ailesinin evine yakın bir yerde aşık olduğu adamla birlikte yaşadığı ortaya çıktı.

Independent Türkçe'nin The Indian Express'ten aktardığı habere göre, acılı aile 18 yaşında kaybolan kızlarından ümidi kestikleri bir anda gerçeği öğrendi. İşin bir tuhaf yanı da kızın birlikte yaşadığı kişinin ailesi de kız tarafı gibi olaydan tamamen habersiz olmalarıydı.

EVİ TERK EDİNCE AĞABEYİ KIZ KARDEŞİNİ TANIDI

Kayıp kız üç ay önce ailesiyle tartışıp evi terk etmesiyle gerçekler ortaya çıktı. Abisi şans eseri kardeşini gördü ve onu takip etti. Bunun ardından kayıp kızın sevgilisi ile birlikte başka bir köyde yaşadığı ortaya çıktı.

Genç kız kaçtığı günden bu yana erkek arkadaşının evinde bir odada yaşıyordu. O kadar iyi saklanmıştı ki genç adamın ailesi bile kaçak kızdan haberdar olmamıştı. Genç adam 10 yıl boyunca odaya kimsenin içeri girmesine izin vermemiş, yemeklerini odasına götürmüştü.

İKİ GENÇ FARKLI DİNLERE MENSUP OLUNCA

Polis ekipleri iki gencin farklı dinlere mensup oldukları için ailelerinin durumu kabul etmeyeceklerinden korktukları için yıllarca bu şekilde yaşadıklarını açıkladı. Kayıp kız yıllarca kendisine getirilen yemeği yemiş, geceleri pencereden dışarı çıkmıştı. Kızın sevdiği kişi ile kalmak istediğini beyan etmesiyle mahkeme ikilinin birlikte yaşamasına izin verdi.

<p class='MsoNormal'>Koronavirüs  dünyada en çok turizm sektörünü zarara uğrattı. Tüm ülkeler kapıla

“Turizmi pandemi sonrasında eski günler bekliyor”

Ertuğrul Gazi FSRU hizmete giriyor

Yıkılan konağın altında rastlandı! Hemen kazı başlatıldı

Burak Elmas'tan Fatih Terim'e dünyaca ünlü yıldız hediyesi