• $9,4894
  • €11,0311
  • 545.796
  • 1512.47
14 Ekim 2021 Perşembe 14:57 | Son Güncelleme:

Putin'den gazeteciye tepki... "Söylediklerimi dinlemiyorsunuz"

Aksam.com.tr

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Amerikan kanalı CNBC sunucusu Hadley Gamble'a tepki gösterdi. ABD'li gazeteci, Putin'in cevap vermesine rağmen soruyu tekrar edince, Rus Başkan " Kimseyi dinlemek istemiyorlar. Tek istedikleri Rusya'ya ithamlarda bulunmak" dedi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya Enerji Haftası Forumu'nun genel oturumunda, oturumu yöneten Amerikan kanalı CNBC sunucusu Hadley Gamble'a verdiği tepkiyle gündem oldu.

ABD'li gazeteci Gamble, Rusya'nın Avrupa'ya gaz arzı hakkında sorularına Putin'in yanıt vermesine rağmen soruyu tekrar edince Rus Başkan söylediklerinin dinlenmediğini belirtti.

Putin, "Önümde ne dediğimi duymamış gibi soruyu tekrarlayan nazik bir kadın var. Cevabı tekrar edeceğim. Kimseyi dinlemek istemiyorlar. Tek istedikleri Rusya'ya ithamlarda bulunmak" diyince Gamble ise bu tepki karşısında gülümsemekle yetindi.

Putin, Rusya'nın Avrupa ile enerji sözleşmeleri yapmaya devam etmekte kararlı olduğunu ve doğalgaz tedarikini artırmak için çalıştığını vurguladı.

<p>Son yıllarda iyice hızlanan uzay  yarışının en önemli sebeplerinden biri de doğal kaynaklar. Ay y

ABD'nin uzay madenciliği hamlesi

Ardahan da kargaların istilasına uğradı

Konya'dan Avrupa'ya şırınga ihracatı

Dünyada ilk kez üretildi! Türk mühendis ''gücü çevirdi'' ambargoyu aştı