• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
09 Ekim 2020 Cuma 11:45 | Son Güncelleme:

İşgalci Ermenistan'da yetkililerin eleştirilmesi ve sorgulanması yasaklandı

İşgalci Ermenistan'da yetkililerin eleştirilmesi ve sorgulanması yasaklandı
AA

İşgalci Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, ülkedeki savaş hali kararında bazı değişiklikler içeren bir karara imza atarak, devlet organlarının ve yerel makam temsilcilerinin, konuşmalarla dahi eleştirilmesi ve sorgulanmasını yasakladı.

İşgalci Ermenistan'ın Başbakanı Nikol Paşinyan, devlet organlarının ve yerel makam temsilcilerinin, konuşmalarla dahi eleştirilmesi ve sorgulanmasını yasakladı.

AA'da yer alan habere göre işgalci Ermenistan ve Karabağ’ın savunmasına ve güvenliğine karşı kampanya yapılması, ordunun savunma kabiliyetine yönelik şüphe uyandıran programların yayınlanması da yasaklar arasına girdi.

RUS GAZETECİNİN AKREDİTASYONU İPTAL EDİLMİŞTİ

İşgalci Ermenistan, dün de Rus "Novaya Gazeta" muhabiri İlya Azar'ın akreditasyonunu, Dağlık Karabağ'da yaptığı haberler nedeniyle iptal etmişti. 

Gazeteci Azar yaptığı açıklamada, Ermenistan Dışişleri Bakanlığının tüm gücüyle gazetecilerin Dağlık Karabağ'da çalışmasını sınırlamaya çalıştığını belirtmiş, akreditasyonunun Şuşa ve Laçın'dan hazırladığı haberler nedeniyle iptal edildiğini kaydetmişti.

<p>Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için hava durumu raporunu yayımladı. Yapılan son hava tah

Meteoroloji açıkladı: Hafta sonu hava nasıl olacak?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sağlık Bakanı Koca, Dilmener Acil Durum Hastanesinde incelemelerde bulundu

Taze pasta nasıl anlaşılır?