• $8,6615
  • €10,1398
  • 491.951
  • 1407.46
15 Eylül 2021 Çarşamba 11:16 | Son Güncelleme:

Benzin içmeden güne başlayamıyor

Benzin içmeden güne başlayamıyor

"Kahve içmeden güne başlayamıyorum." diyerek kendinizi "bağımlı" olarak tanımlıyorsanız bir kez daha düşünün. Zira az sonra duyacağınız akılalmaz bağımlılık diğer tüm alışkanlıkları bir kenara itiyor. Sabahları uyandığında bir bardak benzin içmeyi alışkanlık haline getiren kadın, yılda 19 litre benzin tükettiğini açıkladı.

Shannon isimli genç kadın her gün benzin içtiğini anlatarak ağızları açıkta bıraktı. Sabah uyandığında ilk olarak benzin içtiğini söyleyen Shannon benzinin tadını ve kokusunu çok beğendiğini dile getirdi.

TV100'de yer alan habere göre; benzin içme alışkanlığının hayatının her alanında etkili olduğunu anlatan Shannon, pek çok insanın "Sabahları kahve içmeden güne başlayamıyorum" sözünü benzin için kullanıyor. Sabahları mutlaka bir bardak benzin içen genç kadın, içmediğinde canının çektiğini ve her gün bu durumu tekrarladığını itiraf etti.

Bağımlılığının başlama şekline dair kesin bir bilgisi olmadığını dile getiren Shannon, ilk olarak parmağına bulaşan benzinin tadına baktığını söyledi. Sonrasında ise benzinin tadını beğenmesi aslında bütün hayatını bir anda değiştirdi. Shannon'un bağımlılığı sadece sabah saatlerinde ya da evinde devam etmiyor. Genç kadın bir yere gideceği zaman benzini şişeye doldurarak yanına alıyor.

EN SEVDİĞİ YER BENZİN İSTASYONLARI

Özellikle Shannon, benzin istasyonlarında olmaktan mutlu oluyor. Hayatının en güzel zamanlarını arabasına benzin alırken geçirdiğini söylüyor. Arabasına benzin koymadan önce Shannon, pompadan benzinin tadına bakmayı ihmal etmiyor. Hatta arabasıyla işi bittiğinde pompada kalan birkaç damla benzinin ziyan olmaması için yalıyor.

Akşam yatmadan önce de benzin içen Shannon 1 yılda toplam 19 litre benzin tükettiğini anlattı. Bu bağımlılığın yavaş yavaş kendisine zarar verdiğini anlayan Shannon uzman bir doktorla görüşerek sorununa çözüm bulmanın yollarını aradı.

  • benzin içmeden duramayan kadın
  • benzin
  • benzin bağımlılığı
  • tuhaf bağımlılıklar
<p>Başkan Erdoğan, milyonlarca insanın hayatını kaybettiği, 10 milyonlarca insanın Kovid-19 virüsünü

Başkan Erdoğan: TURKOVAC'ı tüm insanlığın istifadesine sunacağız

Bodrum'un suyunu karşılayan Mumcular Barajı yüzde 10'luk seviyenin altına düştü

İETT tarihinin aynı hatta çalışan ilk şoför çifti

Van Gölü'nde binlerce yıllık mikrobiyalitler görüntülendi