• $7,2999
  • €8,7918
  • 404.328
  • 1527.45
29 Ocak 2021 Cuma 00:34 | Son Güncelleme:

Evli çiftin düğün hediyesinden paraya sarılmış notlar çıktı: İlk kavganızda zarfı açın

Evli çiftin düğün hediyesinden paraya sarılmış notlar çıktı: İlk kavganızda zarfı açın
DHA

ABD'de Kathy and Brandon Gunn çifti, akrabaları Alison tarafından düğün gününde verilen hediyedeki “ilk kavganızda açın” zarfını unutarak, 9 yıl sonra açtı. Zarfın içinden paraya sarılmış nasihat notları çıktı.

ABD’nin Michigan eyaletinde yaşayan ve 2012 yılında evlenen Kathy and Brandon Gunn çifti, akrabaları tarafından zarf içinde verilen evlilik hediyesini unuttu. 

DHA'nın aktardığı habere göre, çift 9 yıl sonra akıllarına gelen hediyeyi açmaya karar verdi. Zarfın içindeki hediyede gelin ve damata yazılmış eğlenceli ancak, bir o kadar da öğretici tavsiyeler bulunuyordu.

"İLK KAVGANIZDA ZARFI AÇIN"

Evli çift zarfı açtığında gördükleri şey karşısında şaşkına döndü. Zarftan paraya sarılı çiftin adı yazılı "İlk kavga etmeleri halinde” açmak üzere yazılmış iki not çıktı. 

Alison adlı akrabaları tarafından yazılan notta, şu ifadeler yer aldı:

"Kathy, git pizza veya karides gibi ikinizin de beğendiği bir şey getir. Brandon sen de git çiçek ve bir şişe içki getir. Kavga etmemenizi isteyen Alison Teyze'niz."

Akrabalarının notu gören çift duygulandıklarını ifade ederek, " 9 yıldır duruyordu. Açmayı unuttuk. Ve baktık ki bizlere nasihat içerikli bir mektup. Çok özel ve duygusal bir an hissettik." dedi. 

<p><span>Sivas'ta yaşayan ev hanımı Nilgün Bozalioğlu, yaptığı bez bebeklerle hem gelir elde ediyor

Torununa yaptığı bez bebek 50 yaşından sonra iş sahibi yaptı

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu