• $7,3972
  • €8,9478
  • 415.987
  • 1471.39
21 Şubat 2021 Pazar 09:29 | Son Güncelleme:

Trump 'Eski başkan' olarak ilk kez halk önünde konuşacak!

Trump 'Eski başkan' olarak ilk kez halk önünde konuşacak!

Donald Trump'ın, 'eski başkan' sıfatıyla ilk kez bir konuşma gerçekleştireceği belirtildi.

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Sarayı terk etmesinin ardından ilk kez halka açık bir platformda konuşacağı belirtildi.

AA'nın Amerikan siyasetini yakından takip eden The Hill haber sitesine dayandırdığı haberinde, "Trump Beyaz Saray'dan ayrıldığından beri ilk kez halka açık bir platformda konuşacak." ifadesi yer aldı.

Trump'ın, bu ay içinde Florida'nın Orlando kentinde Muhafazakar Siyasi Hareket Birliği (CPAC) yıllık buluşma toplantısında konuşacağı belirtilirken, toplantı için kesin tarih belirtilmedi.

Haftalar sonra ilk defa kameralar karşısına çıkacak olan Trump'ın, Demokrat Parti politikaları ve muhafazakar hareketin geleceği hakkında konuşması beklendiği kaydedildi.

Amerikan Muhafazakarlar Birliğinin ev sahipliğinde yapılacak toplantıda konuşması planlan Trump'ın, özellikle Biden'ın af ve sınır politikalarını hedef alması beklendiği vurgulandı.

Donald Trump en son 20 Ocak'ta, ABD'nin Demokrat Başkanı Biden'ın yemin töreni öncesinde Beyaz Saray'dan ayrılırken eşi Melania Trump ile kameraların karşısına geçmiş ve kısa bir veda konuşması yapmıştı.

<p>İran'ın Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi Irak'ın egemenliğini ihlal etmekle eleştiren ifadeler nede

Türkiye'den İran'a net mesaj!

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek