• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
19 Nisan 2021 Pazartesi 16:22 | Son Güncelleme:

Elma sipariş eden adama gelen poşetten iPhone SE çıktı

Elma sipariş eden adama gelen poşetten iPhone SE çıktı

İngiltere'de elma sipariş eden bir adamın poşetinden iPhone SE çıktı. Dikkat çeken olayda durumun alışverişin yapıldığı Tesco isimli market zincirinin bir kampanyası olduğu anlaşıldı.

Özellikle pandemi hayatımızı istila ettiğinden beri çevrimiçi alışverişin popülaritesi katlanarak arttı.

Webtekno'da yer alan habere göre, çevrimiçi alışveriş platformlarında yoğunluğun öngörülemez şekilde artması, hem çevrimiçi alışveriş kampanyalarının artmasına hem de siparişlerde sık sık yanlışlık yapılmasına neden olabiliyor.

İngiltere merkezli bir perakende market zinciri olan Tesco, yeni girişiminin bir parçası olarak tüketicileri fazlasıyla memnun eden bir kampanya başlattı. Aslına bakılırsa şirket, kampanya ile ilgili herhangi bir duyuruda bulunmadı bu nedenle kampanya dahilindeki ürünlerden birini sipariş edenler, hiç beklenmedik sürprizlerle karşılaşabiliyorlar.

Tesco'nun söz konusu sürprizlerinden birine maruz kalan Nick James isimli biri, yaşadıklarını Twitter üzerinden anlattı. Söz konusu paylaşıma göre James, Tesco'nun Click and Collect (Tıkla ve Topla) adlı hizmetindeki siparişine bir kilo elma da eklemişti ancak Tesco'nun kampanya dahilindeki sürprizi olarak 1 kilo elma ile birlikte bir iPhone SE 2020 de hediye aldı.

Üstelik Tesco'nun kampanyadaki sürprizleri iPhone SE ile de sınırlı değil. Apple AirPods, iPhone 12 mini, Samsung Galaxy Tab A7, Nokia 3.4, Motorola E7, Galaxy Watch 3, Galaxy Buds Live ve Galaxy Fit 2 de Tesco'nun tüketicilere siparişlerindeki bir ürün karşılığında hediye ettiği elektronik ürünler arasında bulunuyor.

Paylaşılan bilgilere göre Tesco'nun söz konusu kampanyası geçen hafta başlamıştı ve bugün sona erecek. Dolayısı ile İngiltere'de yaşayanların sürpriz bir iPhone ya da Samsung tablet hediye almak için son bir şansı bulunuyor.

<p>Bursa'da kısıtlama saatlerinde duvara çarpan kamyonetin sürücüsü Hüseyin Genç, polise zor anlar y

Boş yolda duvara çarpan şahıs polise zor anlar yaşattı: Ben kaza yapmadım

Yer siyah, gök beyaz; şampiyon Beşiktaş!

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı