• $7,4719
  • €9,0425
  • 441.791
  • 1556.77
26 Kasım 2020 Perşembe 14:50 | Son Güncelleme:

Dünya bu olayı konuşuyor! Rus lider Putin'in gayrimeşru kızı ortaya çıktı

Dünya bu olayı konuşuyor! Rus lider Putin'in gayrimeşru kızı ortaya çıktı
DHA

Rus lider Putin hakkında dünyayı şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Özel hayatını gizli tutmasıyla bilinen Putin hakkında Rus medyası, şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski temizlik görevlisi Svetlana Krivonogikh'den bir kızı bulunduğunu yazdı. 17 yaşındaki kızın adının Yelizaveta Vladimirovna olduğu öne sürüldü.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski bir temizlik görevlisinden şuan 17 yaşında olan bir kız çocuğu olduğu iddia edildi.

DHA'da yer alan habere göre, özel hayatı ve ailesiyle ilgili detayları gizli tutmasıyla bilinen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le ilgili her gün yeni iddialar gündeme geliyor. Rus medyası, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in eski bir temizlik görevlisinden olan şu anda 17 yaşındaki bir kızı olduğunu iddia etti. Habere göre, Putin'in, şu an 'gizli' bir multi-milyoner olan eski bir temizlik görevlisinden bir kızı bulunduğunu yazdı.

KİMLİĞİ DE AÇIKLANDI

Söz konusu kızın, Putin ile annesi Svetlana Krivonogikh arasında yıllarca süren bir ilişkiden doğan 17 yaşındaki kızın adının Yelizaveta Vladimirovna olduğu öne sürüldü. Rus medyasına konuşan yerel kaynakların, Putin ile Svetlana'nın ilişkisinin 90'ların sonunda başladığını ve Yelizaveta'nın doğumundan sonra 2000'lerin başında Putin'den ayrıldığını ileri sürdü.

KREMLİN'DEN YALANLAMA

Ailesi hakkında ketum olduğu ifade edilen Başkan Putin'in, bu iddialara herhangi bir tepki vermediği ve Kremlin Sözcüsü Dmitry Peskov'un Svetlana veya kızıyla ilgili iddiaları reddettiği ifade edildi.

<h3>Akşam Gazetesi Spor Editörü Şafak Gözmen 2021 yılının ilk derbisini Akşam TV izleyenleri için&nb

Beşiktaş - Galatasaray Maç Yorumu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Karadeniz somonuna Japon ilgisi! Önce Vietnam'a, oradan Japonya'ya gidiyor

Beyaza bürünen İstanbul'dan kar manzaraları