• $8,0772
  • €9,7174
  • 452.492
  • 1409.19
23 Mart 2021 Salı 16:46 | Son Güncelleme:

CZN Burak'ın fotoğrafı yansıtılmıştı: Dünyaca ünlü gökdeleni yapan BAE'li şirket iflas etti

CZN Burak'ın fotoğrafı yansıtılmıştı: Dünyaca ünlü gökdeleni yapan BAE'li şirket iflas etti
AA

BAE'de ünlü gökdelen projesi Burj Khalifa'yı inşa eden şirket iflasını istedi. Dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa'da CZN Burak olarak tanınan Türk şef Burak Özdemir'in de fotoğrafı yansıtılmıştı.

Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) dünyaca ünlü gökdelen projesi Burj Khalifa'yi inşa eden şirketin iflasını istediği belirtildi.

AA'nın Gulf News gazetesinden aktardığı haberde, Arabtec Holding PSJC ile onun bünyesindeki 5 alt şirketin 21 Mart'ta Dubai Mahkemesi'ne dilekçe ile başvuruda bulunduğu ifade edildi.

İflas talebini içeren dilekçenin ilgili mahkemece işleme alındığı ve iflas incelemesi için 7 uzmanın görevlendirildiği kaydedildi.

Haberde, mali incelemelerde bulunacak uzmanların şirketin durumuyla ilgili detaylı bir rapor hazırlayıp mahkemeye sunacakları aktarıldı.

Söz konusu şirket, BAE'nin sembolü konumundaki Burj Khalifa ile Louvre Abu Dhabi Müzesi gibi prestijli projelere imza atmıştı.

CZN BURAK'IN FOTOĞRAFINI YANSITMIŞLARDI

Sosyal medyada CZN Burak olarak tanınan ünlü şef Burak Özdemir, Dubai'nin en büyük lüks restoranını açtı. Hazırlıkları tamamlanan restoranın tanıtımı için dünyanın en yüksek gökdeleni Burj Khalifa'ya Burak Özdemir'in fotoğrafı yansıtılmıştı.

<p>Kamu çalışanlarıyla ilgili tedbirleri içeren Cumhurbaşkanlığı Genelgesi Resmi Gazete'de yayımland

Kamu çalışanlarına yönelik tedbirler neler?

Eski başbakanlardan Yıldırım Akbulut hayatını kaybetti

Erzurum'un asırlık camilerinde Kovid-19 nedeniyle ramazan buruk geçiyor

Bakan Çavuşoğlu, NATO Konseyi Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e geldi