• $8,0843
  • €9,7552
  • 460.277
  • 1377.23
28 Haziran 2018 Perşembe 14:57 | Son Güncelleme:

Cem Özdemir Almanya'nın elenmesini Türkiye'ye bağladı

Cem Özdemir Almanya'nın elenmesini Türkiye'ye bağladı

Almanya Milli Takımı'nın Dünya Kupası'ndan elenmesinin yankıları devam ediyor. Dün ZDDF Televizyonu'nda yayınlanan bir programa konuk olan Alman Cem, Milli Takım'ın Türkiye yüzünden elendiğini söyledi

Almanya Dünya Kupası'ndan elenmesinin şokunu halen üzerinden atlatamadı. Şoku atlatamamak bir yana, sorunun nedenine ilişkin bir analiz yapmaktan geri duran Almanlar, topu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a atmaya çalışıyor.

Onların başında da elbette azılı Türkiye düşmanı Alman Cem bulunuyor.

"ERDOĞAN YÜZÜNDEN ELENDİK"

ZDF televizyonunda yayınlanan Markus Lanz'ın programında Dünya Kupası'nda alınan hezimet konuşuldu. Sonucu analiz edenler arasında da Alman Cem Özdemir vardı.

Özdemir alınan sonuca ilişkin kendinden beklenen yorumu yaptı ve "Almanya'nın elenmesinin nedeni Erdoğan'dır. Mesut ve İlkay ile fotoğraf çekildi ve bu durum milli takım oyuncularının moralini bozdu, bu yüzden iyi oynayamadılar." dedi.

Özellikle basının bu konuyu devamlı olarak haberleştirmesini eleştiren Özdemir, yaşanan olayın futbolun önüne geçitği ev bu yüzden de takımın bütününün moralini, performansını etkilediğini belirtti.

(Ensonhaber)

 

<p><strong>Süper Lig'in 35. haftasında Fenerbahçe deplasmanda son şampiyon Medipol Başakşehir'e konu

Başakşehir - Fenerbahçe Maç Yorumu

Sivas'ta Kangal Köpeği Üretim Eğitim ve Koruma Merkezi inşasında sona gelindi

Lider Beşiktaş'a Sivas'ta coşkulu karşılama

Nemrut Krater Gölü çevresinde açılan kardelenler görsel şölen sunuyor