• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
15 Şubat 2021 Pazartesi 11:10 | Son Güncelleme:

Böyle vicdansızlık görülmedi! 'Yorgunum' diyerek ölümü terk etti

Böyle vicdansızlık görülmedi! 'Yorgunum' diyerek ölümü terk etti
DHA

İngiltere'de kafasını çarpan yaşlı kadını ‘Yorgunum' diyerek karların içinde bırakıp giden kargo görevlisine tepki yağdı. Yaşlı kadın karların arasında oturarak 20 dakika yardım gelmesini bekledi.

İngiltere'nin Falkirk kentinde 72 yaşındaki kemik erimesi hastası Patricia Stewart, Çarşamba günü evinin önünde eğilirken kayarak başını yere çarptı ve karların arasına düştü. O sırada yanında bulunan kargo görevlisi, kafa travması geçirdiği için yerden kalkamayan yaşlı kadını 'yorgun' olduğu belirterek yardımcı olmadan gitti. Yaşlı kadın karların arasında oturarak 20 dakika yardım gelmesini bekledi.

DHA'nın habeine göre, Falkirk kentinde soğuk hava ve karın etkisiyle evinin önü donan Patricia Stewart, yerdeki kargo kutularını alırken kayarak kafasını çarptı. Çarpmanın etkisiyle kafa travması geçiren Stewart, o sırada yanında bulunan kargo görevlisinden kalkmak için yardım istedi. Kargo görevlisi ise yaşlı kadını yerden kaldıramayacak kadar yorgun olduğunu söyleyerek karların içinde bıraktı gitti.

20 DAKİKA KARLARIN ARASINDA AĞLAYARAK YARDIM BEKLEDİ

Stewart, karların arasında kafası karışmış bir şekilde ağlayarak 20 dakika boyunca bekledi. Şans eseri Stewart'ın evinin önünden geçen başka bir kargo görevlisi olan Karolina Domska (22) kendisini fark etti ve soğuktan donmuş yaşlı kadına ambülans çağırdı. Hastanede tedavi gören Stewart'ın durumunun iyi olduğu açıklandı. Yaşlı kadını bırakıp giden kargo görevlisinin çalıştığı firma ise, Stewart ve ailesinden özür dileyerek olayı araştırdığını belirtti.

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı