• $7,8827
  • €9,3423
  • 465.834
  • 1314.25
26 Nisan 2020 Pazar 21:03 | Son Güncelleme:

Belediye başkanı halka 'Evde kalın' dedi, kendisi manikürcüye gitti

Belediye başkanı halka 'Evde kalın' dedi, kendisi manikürcüye gitti
AA

ABD'de Beaumont Belediye Başkanı Becky Ames, emri doğrultusunda kepenk indirmesi gereken bir manikürcüye yüzünde maskeyle girerken görüntülendi. Ames, manikürcüye gitmesini hatalı bir karar olarak nitelendirerek özür diledi, geçen salı o salona hiç gitmemesi gerektiği açıklamasını yaptı.

ABD'nin Teksas eyaletinde bir belediye başkanı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle verdiği "Evde kalın" emrini manikürcüye giderek kendisi ihlal etti.

New York Post'un haberine göre, Beaumont Belediye Başkanı Becky Ames, geçen salı günü kendi emri doğrultusunda kepenk indirmesi gereken bir manikürcüye yüzünde maskeyle girerken görüntülendi.

Birçok kişinin şikayetçi olması üzerine Teksas Ruhsat ve Mevzuat Dairesi ile Jefferson Bölge Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Manikürcüye gitmesini hatalı bir karar olarak nitelendiren ve özür dileyen Ames, "Geçen salı o salona hiç girmemeliydim. Diğerlerinin fedakarlıkta bulunmasını isterken niyetim kendime şahsi ayrıcalık tanınması değildi. Gerçekten çok pişmanım." ifadesini kullandı.

Ames, ojelerini çıkarmak için aseton ihtiyacıyla gittiği ve içeride 10 dakika geçirdiği manikürcüde o sırada sadece salonun sahibinin bulunduğunu da sözlerine ekledi.

<h3><strong>Dışişleri'nden Türk gemisinde hukuksuz aramaya sert tepki</strong><br></h3><h3>'PROTESTO

23 Kasım Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

SARS virüsü nedir? SARS virüsünün belirtileri neler?

Bugünkü burç yorumları