• $9,262
  • €10,7921
  • 526.391
  • 1409.56
21 Eylül 2021 Salı 11:53 | Son Güncelleme:

Aşı olmadığı için restorana alınmadı... Sokakta pizza yedi

Aşı olmadığı için restorana alınmadı... Sokakta pizza yedi
DHA

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro, BM Genel Kurulu'na katılmak için geldiği ABD'de, koronavirüs aşısı olmadığı için restorana alınmadı. Bolsonaro ve yanındakiler pizzalarını sokakta yedi.

Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu kapsamında geldiği New York'ta koronavirüs aşısı olmadığı için pizza restoranına alınmadı. Bolsonaro ve ona eşlik eden bakanlar, pizzalarını restoranın önündeki kaldırımda yedi.

DHA'nın aktardığı habere göre, Brezilya'nın haber kanalı G1, 76. Birleşmiş Milletler Genel Kurulu kapsamında ABD'nin New York kentine gelen Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro'nun, Kovid-19 aşısı olmadığı için pizza restoranına alınmadığını duyurdu.

Brezilya Turizm Bakanı Gilson Machado Neto'nun sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafta, Bolsonaro'nun ve ona eşlik eden bakanların, pizza restoranının önündeki kaldırımda pizza yediği görüldü.

New York'ta 16 Ağustos'tan bu yana uygulanan kısıtlamalara göre, kapalı alanlara giriş yapmak isteyen kişiler aşı kartını yetkililere göstermek zorunda.

<p>Markar Esayan'ın cesur bir insan olduğunu söyleyen Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah

'Markar Esayanlara bu toplumun her zaman ihtiyacı var'

Fenerbahçe, Trabzon'a ayak bastı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Ekim 2021)

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Angela Merkel ortak basın toplantısı düzenledi