• $8,0624
  • €9,7091
  • 463.761
  • 1393.56
24 Haziran 2018 Pazar 16:07 | Son Güncelleme:

Paul Pogba: Belki de bu benim son Dünya Kupamdır

Paul Pogba: Belki de bu benim son Dünya Kupamdır

Fransa'nın yıldızı Paul Pogba, Dünya Kupası'nı kazanmak istediğini, zira bu kupanın son Dünya Kupası olabileceğini dile getirdi.

Fransa'nın süper yıldızı Paul Pogba, Rusya'da son Dünya Kupası'nı oynuyor olabileceğini açıkladı.

15 Temmuz'da Fransa formasıyla kupayı kaldırmak istediğini söyleyen Pogba, "Belki de bu benim son Dünya Kupamdır. Bilemiyorum. Bu kupayı tüm keyfiyle yaşıyorum ve yaşamak istiyorum. Eleştirileri dikkate almıyorum. Bu eleştirilere sahada oyunumla cevap vermeye çalışıyorum." dedi.

"Bu forma altında en iyi performansımı vermek istiyorum." diyerek sözlerine devam eden Pogba, "Fransa için, takımım için en iyi oyunumu oynamaya çalışıyorum. Bu Dünya Kupası'nı kazanmayı gerçekten çok istiyorum." sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

"Son Dünya Kupam" sözlerine açıklama getirmesi istenen Pogba, "Gerçekleri göz önünde bulunduruyorum. Yarın ne olacağını bilmiyoruz. Belki sakatlanırım, belki benden daha iyi oyuncular gelir. Fakat, umudum bir tane daha böyle bir kupa oynayabilmek. Bazı oyuncular kariyerlerinde bir kez bile Dünya Kupası oynayamıyor" cevabıyla konuşmasını noktaladı.

<p>Türk SİHA'ları Rusların kabusu oldu. Suriye, Libya ve Dağlık Karabağ'da Bayraktar TB2'lerin kulla

Rusların kabusu oldu: Türk SİHA'larını vurdular ama yalnızca animasyonda

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (19 Nisan 2021)

TSK'ya teslim edildi! 15 dakikada yüksek güvenlikli mobil askeri üs

Polisi görünce tuvalet kağıdını maske yaptı