• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
24 Haziran 2018 Pazar 13:09 | Son Güncelleme:

Hırvatistan maçındaki hatalarıyla konuşulan Willy Caballero, ölüm tehditleri alıyor

Hırvatistan maçındaki hatalarıyla konuşulan Willy Caballero, ölüm tehditleri alıyor

Hırvatistan maçında yediği ilk golde büyük hatası olan ve Arjantin’in gruptan çıkma ümitlerini zora sokan kaleci Willy Caballero ile ailesinin ölüm tehditleri aldığı öğrenildi.

Brezilya’da oynanan 2014 Dünya Kupası’nda final oynamayı başaran Arjantin, İzlanda ile 1-1 berabere kaldıktan sonra Hırvatistan’a 3-0 yenilmişti. Hırvatlar’la oynanan mücadelede yediği ilk golde kendisine gelen geri pası uzaklaştırmaya çalışırken rakibe adeta verip, golün yenilmesine neden olan kaleci Willy Caballero, büyük eleştiri almıştı.

Birinci kaleci Sergio Romero’nun dizindeki sakatlık sebebiyle kupa öncesi kadrodan çıkarılması sonrasında 36 yaşında kaleye geçen Caballero’ya olan öfkenin, hala bitmediği öğrenildi.

Ağır yorumlar yapıldı

Arjantin basınında çıkan haberlere göre şu an kariyerine İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea’de yedek kaleci olarak sürdüren hem Caballero’nun hem de ailesinin ölüm tehditleri aldığı bildirildi.

Sosyal medya üzerinden de tecrübeli file bekçisinin eşine ve iki kızını çok ağır yorumlarda bulunulduğu öğrenildi. Arjantin polisinin ise konuyla ilgili olarak soruşturma başlattığı bilgisine ulaşıldı.

<p>Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı Nikos Dendias ile görüşmesinde ger

Dendias provokasyon için mi geldi?

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı

Bozuk parayla öyle bir şey yaptı ki görenleri hayrete düşürdü