• $8,0658
  • €9,6705
  • 459.417
  • 1406.09
28 Haziran 2018 Perşembe 13:45 | Son Güncelleme:

Arjantin Milli Takım kalecisi Caballero: Ölüm tehditleri aldım!

Arjantin Milli Takım kalecisi Caballero: Ölüm tehditleri aldım!

İzlanda ve Hırvatistan maçındaki kötü performansları sonrası, Nijerya maçında yedekte bekleyen Willy Caballero, ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Dün gece sosyal medya hesabından bir paylaşım yapıp içini döken tecrübeli eldiven, ölüm tehditleri aldığını da açıkladı. İşte o açıklamalar...

"Son maçta alınan pozitif sonuç ve bir üst tura yükselme biraz olsun beni rahatlattı. Şanssızlık, talihsizlik, hata, başıma gelenlere ne isterseniz diyebilirsiniz..."

"Futbol sahasında yaptığım hatayı kabul ediyorum. Fakat sonrasında bana ve aileme yapılan saygısızlıkları, kötü dilekleri, ölüm tehditlerini ise kabul edemem. Sonrasında yapılanlar bana hiç yardımcı olmadı."

"Bir kez daha söylüyorum. Ben yaptığım hataları kabul ediyorum ama sonrasında ailemin yaşadığı kötü günleri sindiremiyorum. Arjantin formasına değer veriyorum, ben yaptığım hatalar sonrası benim ve ailemin yanında olanlara teşekkür ederim."

D Grubu'nu 2. sırada bitiren Arjantin, C Grubu'nu zirvede tamamlayan Fransa ile eşleşti. Son 16 karşılaşması, 30 Haziran Cumartesi günü saat 17:00'de oynanacak.

<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Aç leoparın hatası başını derde soktu

Tarihi Gaziantep Kalesi'nin altındaki tüneller de turizme açılacak

Hazine avcılarının onun peşinde! Altın dolu tren nereye saklandı?