• $ 6,0675
  • € 6,5503
  • 310.74
  • 119574
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Yengeçler için yenilik ve evlilik dönemi

Olgu ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Hayatınızda ilişkilerinizle ilgili yeni bir sayfa açıyorsunuz. Bazılarınız yeni iş ortaklıkları kurabilir, bazılarınız yeni gönül maceralarına yelken açabilir. Çok aktif olacağınız bu dönem, yaşamınızı yeniden organize edebilirsiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Yeni bir işe başlamak, var olan işinizde yeni kişilerle birlikte yeni görevler almak olabildiği gibi, hayatınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. Bazılarınız estetik operasyon yaptırmak isteyebilir. Sağlığınız gayet iyi.

İkizler Burcu (21Mayıs-21 Haziran)

Yalnızsanız, yeni bir aşk kapıda. Bir ilişkiniz varsa beraberliğinizi yeni bir boyuta taşımak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızın hayatında oluşacak yeni gelişmelerden keyif alabilirsiniz. Bebek istiyorsanız hamilelik sürprizi olabilir.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz)

Yaşamınızla ilgili yeni bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir ev yaşantısı gündeme gelebilir. Bazılarınız için evlilik kararı olabilir. Yakınlarınızın evlilik veya nişan faaliyetleri için yardımcı olmak zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos)

Bu dönem, ikna kabiliyetiniz maksimum düzeyde olacaktır. Tatlı dilinizle herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla aranızda duygusal bir yakınlık oluşabilir. Bunu ilişkiye taşımak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Parasal konularda yeni bir döneme girebilirsiniz. Para kazancınız ekip çalışmasıyla hareketlenecek gibi. Ev alımı satımı gündeme gelebilir. Bir ilişkiniz varsa partnerinizin parasal konularına müdahale etmeniz gerekebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Yaşamınızda yeni bir sayfa açıyorsunuz. Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bu dönem, tüm dikkatleri de üzerinize çekebilirsiniz. Bazılarınıza uğraştığı konuyla ilgili tanınma ve ün gelebilir. Yeni bir aşk gündeme gelebilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım)

Zihninizi temizleme ve yenileme zamanı. Eğer gizli bir ilişki içindeyseniz, bu ilişki için yeni kararlar alabilirsiniz. Bağımlılık sorunlarınızı gözden geçirin çünkü onları geride bırakmak için gücünüz olacaktır.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Bir hayaliniz gerçekleşmek üzere gibi. Veya o hayalinize ulaşmak için gerekli yol açılıyor. Sosyal yaşamınızda çok sayıda etkinlik daveti alacağınız bu dönem bir hayli gezebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yalnızsanız bu yeni kişilerle aşk ilişkisine başlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Kariyer yaşamınızda yeni bir sayfa açılıyor. Bazılarınız kendi işini açmak isteyebilir. İş hayatında yeni tanışacağınız kişilerden, gereken desteği alıyorsunuz. Bazılarınız var olan ilişkisini topluma duyurmak isteyebilir veya bir evlilik kararı gündeme gelebilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Kendinizi iyi hissedeceğiniz yabancı ülkelere seyahat edebilirsiniz. Bazılarınız iş için gideceği seyahatlerde tanışacağı kişilerle yakınlaşabilir. Hatta bir ilişki başlayabilir. Bazılarınız güzellik üzerine minik eğitimler alabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)

Aileniz veya eşinizle ilgili finansal konularda yeni bir döneme giriyorsunuz. Var olan krizler artık bitiyor. Beklediğiniz paralar geliyor. Borçlarınızı yeni kuracağınız ilişkiler sayesinde kolaylıkla ödeme imkanı bulabilirsiniz. 


<p>Bir sürücünün cep telefonu kamerasına yansıyan olay Üsküdar´da geçtiğimiz günlerde meydana geldi.

Giysi Kumbarasını Akıl Almaz Yöntemle Boşalttı; O Anlar Kamerada

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

TCG Anadolu'yu ARAS savunacak