• $ 5,7228
  • € 6,3207
  • 275.213
  • 100339
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Vitrinde bu hafta

YELİZ COŞKUN

[email protected]

Birbirinden şık kıyafetler, çanta, ayakkabı ve aksesuarlar… Büyüleyici ve derin bir etki yaratmak için makyaj, parfüm önerileri, en  doğru adresler ve kampanyalar için sayfamıza bir göz atın, habersiz kalmayın!

Sezona damga vuran parçalar

Derin Mermerci’nin stili, NetWork’ün tasarım anlayışıyla oluşan DMxNetWork koleksiyonu dördüncü sezonuna hazır. Zarif davet elbiselerinin maskülen ceketlerle kombine edildiği koleksiyonda gold tonlarının yanı sıra, siyah ve beyaz kontrastı hakimiyetini sürdürüyor.

4 haftada daha genç görünün

Diadermine’den genç görünmenize yardımcı olan yepyeni bir yaşlanma karşıtı seri: Expert Active Glow… 4 haftalık kullanımdan sonra ise cildiniz sıkılaşırken sağlıklı bir ışıltıyla aydınlanıyor, güçleniyor ve canlanıyor.

Yeni mevsime romantik karşılama

Machka 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu geometrik desenleri, mevsime gönderme yapan romantizmin etkisiyle yorumluyor. Koleksiyon, yeni mevsime açılan pencereden hayallerin peşine düşüyor.

Cildi koruyup, besliyor

Yüzde 100 doğal Thalia Natural Beauty 50 Korumalı Güneş Kremi, güneşin zararlı etkilerine karşı bir kalkan görevi üstlenir, cildi besler ve bakımını yapar. 

Sokaktaki can dostlar için

Bana Göz Kulak Ol Derneği ile Koton Love Koleksiyonu’ndan elde edilen gelir, sokak hayvanlarının yaşam koşullarının iyileştirilmesine kaynak sağlayacak.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>İstanbul’da geçtiğimiz Pazar günü saat 15.30 sıralarında düğün için toplanan otomobilli bir grup

E-5´in Göbeğinde Lüks Araçlarla Silahlı Konvoy! Kurşun Yağdırdılar

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yer altındaki gizemli dünya: Karaca Mağarası

Osmanlı Avrupa’da nereleri fethetti ve ne kadar hüküm sürdü?