• $ 6,0663
  • € 6,5507
  • 310.74
  • 119574
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Vitrinde bu hafta

Yeliz COŞKUN

yeliz.coskun@aksam.com.tr

Yeni mevsime açılan bahçe

İpekyol Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu, 80’lerin etkisini günümüze taşıyor. Pembe ve metalik-gümüş takımlar gece davetlerinin en şık katılımcıları arasında yerini alıyor. 

Spasoul’dan yaz sonrası bakımı

The Ritz-Carlton bünyesinde hizmet veren Spa Soul, rahatlatıcı ve iyileştirici bakımlarıyla enerjisini yenilemek ve bedenini dinlendirmek isteyenleri bekliyor. Peelingin ardından Ölüdeniz çamuruyla yapılan sargı işlemi cildiniz sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Modern nostalji

Emsan, emaye ürünleri modern dokunuşlarla harmanlayarak hazırladığı TROY koleksiyonuyla kaliteyle zarafeti buluşturdu. Estetik tasarımıyla en leziz yemekleri pişirmenize ve sunmanıza yardımcı oluyor. 

Bileğinizdeki zarafet 

Esprit, mavi çelik kasası ve çelik bileziğinin uyumuyla göz dolduruyor. Işıltılı taşlar işlenmiş bezeli ve kadranındaki şık detaylarla eşsiz bir görünüme sahip olan Esprit, kadınlara zarafetin kapılarını aralıyor.

90’lar ruhu yaşıyor!

90’lardan ilham alan Reebok Aztrek, gelecek için yeniden şekillendi. Renk detayları, eğlenceli bir retro hava yaratırken kumaş ve sentetik nubuk karışımı saya, modele doku ve derinlik kazandırıyor.

1 kişi, 2 tavır!

NetWork Sonbahar/Kış 2019 Koleksiyonu bu sezon ilhamını “1 Kişi, 2 Tavır”dan ilham alarak kurguladığı oyunu ile karşınıza çıkıyor. Koleksiyon kalıpları kırarak, özgünlüğünü cesurca ortaya koyanlara ulaşıyor. 


<p> </p>

<p> </p>

Diyarbakır´daki ´Evlat Nöbeti´nde 8. Zafer

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Villada uyuşturucu üreten 3 sanığa, 60'ar yıla kadar hapis istemi

Deneyden salgın çıktı! Koronavirüs ile ilgili yeni iddia....