• $8,4047
  • €10,1808
  • 506.756
  • 1460.86
31 Mart 2018 Cumartesi 00:27 | Son Güncelleme:

Sigaradan kurtul hayata tutun

Sigaradan kurtul hayata tutun

Kararlı olun

Öncelikli gereklilik sigarayı bırakmaya karar vermektir. Sonrasında yardımcı ve aynı zamanda bilinen tedaviler olarak; akupunktur, nikotin bantları ve sakızları ya da çeşitli ilaçlar kullanılabilir. Ancak bizim tecrübemiz kullandığımız rezonans terapilerinin sigara bırakma konusundaki etkinliğinin, diğer yöntemlerden açık ara önde olduğu yönündedir.

TEK SEANS YETERLİ

Rezonans terapileri vücudun ufak enerjetik uyaranlarla (frekanslar yoluyla) sigaraya karşı duyarsızlaştırılması olarak anlatılabilir. Her maddenin bir enerjetikpaterni vardır ve rezonans terapilerinde maddenin kendisi değil bu enerjetik izi kullanılır. Yapılan işlem sigaraya ait frekans paterninin vücuttan silinmesidir. Genellikle tek seans yeterlidir ve bu seansla kişinin sigara karşı isteği dramatik ve kalıcı olarak azalır. 

İŞTAH AZALIYOR 

Rezonans terapileri sigarayı bırakmak amacıyla kullanılabileceği gibi kişinin iştahının azaltılması ve zayıflama amacıyla da kullanılabilir. Yani bu terapilerle sigara bırakma sonrasında kilo alma halinin büyük ölçüde önüne geçebiliyoruz. Ya da sigara bırakma sonrası birkaç kilo alınsa bile yapılan ek seanslarla kişilerin eski haline dönmelerini sağlayabiliyoruz. 

DESTEK GEREKEBİLİR 

Rezonans terapileri sigarayı bırakma amaçlı kullanıldığında genellikle tek seans yeterlidir. Bazı durumlarda, birkaç gün içinde yapılacak destek seansları gerekebilir ya da kişinin psikolojik halini desteklemek için yine frekans ya da homeopati kökenli başka terapiler de eklenebilir. 
Sigara bırakma konusu rezonansterapilerinin en çok bilinen yanı olsa da bu terapiler kilo aldıran problemli gıdalara karşı iştahı azlatmak (tatlılar ya da hamurişleri gibi) ya da alkolü bırakmak için kullanılabilir. Bunun yanında çikolata ya da kahve-kola bağımlılığında da kullanılabilir. Bu terapilerin herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır.

<p>Mardin'de yolun karşısına geçmeye çalışan öğretmenler Büşra Yıldız ve Suzan Basın, hızla ilerleye

Mardin'de iki öğretmenin feci sonu: Ölüme böyle yürümüşler

WhatsApp mesaj iletme özelliğini sınırlandırdı

Kirpikleriyle dünya rekoru kırdı

F.Bahçe'de beklenmedik ayrılık! Hem de şaka gibi rakama