• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
31 Mart 2018 Cumartesi 00:01 | Son Güncelleme:

Reformist, sağlıklı yaşam akımını festival dünyasına taşıyor

Reformist, sağlıklı yaşam akımını festival dünyasına taşıyor

Festival ziyaretçilerine farklı deneyim platformları sunan, Dream Sales Machine, bir ilke daha imza atarak 19–20 Mayıs 2018 tarihlerinde Dalyan Club’ta Reformist etkinliğini düzenleyecek. Biz de bu vesileyle Alper Sesli’yle konuştuk.

Türkiye’de yine bir ilk olacak Reformist festivalini düzenleyeceksiniz. Detaylarını, festivalin çıkış noktasını paylaşabilir misiniz?

Reformist festival dünyasında bir ilk olacak. Sağlıklı yaşam trendini destekleyen Reformist, katılımcıların sağlıklı bir yaşama başlangıç yapmaları, yeni yaşam trendlerini keşfetmeleri ve yeni deneyimler yaşamalarını hedefliyor. Sağlıklı yaşamın tüm bileşenlerini bir araya getirerek bahara “merhaba” diyeceğiz. Reformist‘te ziyaretçiler farklı spor ve meditasyon yöntemlerini deneyimleyecek, seminer ve atölye çalışmalarında sağlıklı yaşam akımı hakkında bilgi sahibi olup pratik yapabilecek ayrıca Reformist mutfağında sağlıklı reçeteleri ve yepyeni lezzetleri keşfedecekler.   

Ziyaretçileri neler bekliyor?

Ziyaretçilerine benzersiz deneyimler yaşatmak için yola çıkan Reformist‘in Fitness Studio alanlarında profesyoneller öğretici ve eğlenceli atölye çalışmaları  verecek, katılımcılar mindfulness alanlarında ve farklı meditasyon çalışmalarında tüm öğreti yöntemlerini deneyimleyebilecek. Sağlıklı yaşam akımının önemli konularından biri de sağlıklı beslenme. Ziyaretçiler Reformist mutfağında usta şefler eşliğinde yenilikçi tariflerle hem pratik yapacak, hem sağlıklı beslenmenin yöntemlerini keşfedecek, hem de sağlıklı karışımlar sunan barlarda kendilerini yenileyebilecek. Recharge barlarda ise sporun vazgeçilmezi lezzetli kahveler, sağlıklı karışımlar, sporu destekleyen protein barlar ve detoks içecekler yer alacak. Spor aksesuarları, giyim markaları ve organik ürünleri de festival ziyaretçileriyle buluşturan Reformist’te sağlıklı yaşam ve spor dünyasının tamamlayıcı öğeleri beğeniye sunulacak. 

YEPYENİ FIRSATLAR SUNUYORUZ

Başarınızı neye bağlıyorsunuz? 

Bizler DSm group olarak ismini “deneyim ekosistemi” olarak adlandırdığımız; yaklaşımını, içeriğini, kurgusunu, öyküsünü her şeyini bizim temalandırdığımız bir pazarlama platformu sunduk ülkemize. Burada tüketiciyle markaların ortak deneyimlerinin yaratıldığı çoklu iletişim kanallarının bütünü devrede. Geleneksel etkinlik ve 360 derece pazarlama esaslı teorileri bu ekosistemle dönemin dışına ittik. Deneyim ekosistemle reklam verene, markalara ve şirketlere yepyeni bir fırsat sunuyoruz. 

<p>AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, partili gençlerle Ayasofya Camii'nde sabah nam

Kabaktepe gençlerle Ayasofya'da buluştu: Sabah namazı kılıp, çorba dağıttı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı