• $8,0607
  • €9,6609
  • 457.452
  • 1407.76
23 Şubat 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

İkizler için vizyon oluşturma zamanı

İkizler için vizyon oluşturma zamanı

OLGU ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu  (21 Mart-19 Nisan) 

Bazılarınız için işten ayrılma biraz dinlenme ve mola zamanı. Bu dönem aslında ne istediğinizi anlama ve akışa teslim olma zamanı olabilir. Film seyretmek ve tatil yapmak size iyi gelecek.

Boğa Burcu  (20 Nisan-20 Mayıs) 

Sosyal yaşamınızla ilgili konular bu dönem hareketlenebilir. Deniz kenarında eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Hedeflerinizi tekrar gözden geçirerek hayallerinizin sesini dinleyebilirsiniz.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Tüm dikkatiniz meslek ve kariyer yaşamınıza kayıyor. Toplum önünde kendinizi nasıl ve nerede görmek istiyorsunuz? Bu soruya odaklanın vizyon yaratın ve gerisini bırakın.

Yengeç Burcu  (22 Haziran-22 Temmuz) 

Yaşama bakış açınız olumlu anlamda yumuşuyor. Biraz kaderci bir tavır izleyebilirsiniz. Rüyalarınız daha da anlamlı olabilir. Yaşama büyük bir sevgi enerjisiyle bağlanacaksınız.

Aslan Burcu  (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Eş ortak ya da aileyle ilgili resmi kurumlarla ilgili başlıklarla ilgilenebilirsiniz. Odaklanmak sizin için bu dönem zor olabilir. Ancak tam da akışta kalmanız gereken bir dönemdesiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Hayatınız boyunca her şeyi mükemmelleştirmek için kontrol ettiniz. Peki hiç yıpranmadınız mı? Şimdi fikirsel anlaşma değil ruhsal uyum zamanı. Kendinizi partnerinize bırakın.

Terazi Burcu  (23 Eylül-22 Ekim) 

Günlük yaşamınızı programlamadan anda yaşamayı öğreniyorsunuz. Bilinçaltınızda yer alan korku, endişe ve kaygılardan yapacağınız çalışmalarla kurtulmanız mümkün. Sadece teslim olun.

Akrep Burcu  (23 Ekim-21 Kasım) 

Yalnızsanız sizi duygularıyla sürükleyecek romantik bir aşka hazır olun. Çocuklarınız bu dönem aşırı sevgi arsızı tavırlar içinde olabilir. Yaratıcı enerjiniz hayallerinizle birleşiyor.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Evde vakit geçirmek, müzik dinleyip belki film seyretme isteğiniz yükselebilir. Sizin gibi gezmeyi seven birisi için bu çelişki zor olsa da buna ihtiyacınız var. Biraz işten uzaklaşıp ailenizle vakit geçirme zamanı.

Oğlak Burcu  (22 Aralık-19 Ocak) 

Yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla zevk alacağınız minik aktiviteler planlayabilirsiniz. Duygularınızı bu dönem yazmak konuşmaktan daha iyi gelebilir. Kısa seyahatleriniz olabilir. Zihninizi dinleyin.

Kova Burcu  (20 Ocak-18 Şubat) 

Parasal konular bu dönem dikkatinizi çekebilir. Paranın size geleceğini bilerek endişe enerjisinden kurtulmalısınız. Sahibi olduğunuz bir şeyin satılması elinize bir miktar para geçmesini sağlayabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Plan yapmak için bundan daha güzel bir dönem olamaz. Yalnızsanız bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bazılarınız için anlaşma yapma imza atma dönemi. Aklınızdan geçenleri direkt söyleyin.

<p>Baykar Teknoloji Lideri Selçuk Bayraktar, 'Kanada'nın S/İHA'larımızın adeta destan yazdığı 'Karab

S/İHA'lar için ambargo tartışmaları

Kartal sahilinde görülen deniz salyası endişe yarattı

Türk ve İslam Eserleri Müzesi koleksiyonundan 150 eser beğeniye sunulacak

Irak'ın başkenti Bağdat'ta patlama: 1 ölü, 12 yaralı