• $ 5,81
  • € 6,6287
  • 265.087
  • 95.182
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Hayallere kavuşma zamanı

OLGU ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Enerjinizi ev ve aile konularına yönlendiriyorsunuz. İşe girme, iş kurma belki de aileye destek olma noktasına gelebilirsiniz. Evdeki gerginliklerde duygusal tepki verebilirsiniz.

Boğa Burcu  (20 Nisan-20 Mayıs) 

Kaybetmek korkunuzla bu hafta yüzleşebilirsiniz. İlişkilerinizde ya tamam ya devam diyeceksiniz. Ortağınızın yaşayacağı kriz sizin gerçekleri görmenize neden olabilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Parasal konularda duygusal tepkiler vermeye açıksınız. Belki de iş rotanızı artık değiştirmeniz gerekebilir. İş arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekler de ortaya çıkabilir.

Yengeç Burcu  (22 Haziran-22 Temmuz) 

Aşk yaşamınız ve çocuklarla ilgili bir konuda geleceğe yönelik önemli bir karar alabilirsiniz. Yaratıcılığınız sayesinde bir hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu  (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Bilinçaltınız geçmiş aile konularıyla çok meşgul olabilir. Bazı konulara takıp duygusal anlamda içe dönebilirsiniz. Kariyerinizdeki yanlışlarınızı bu dönem görebilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Yakınlarınız kardeş ve akrabalarınızla ilgili şu ana kadar sahip olduğunuz düşüncelerde büyük aydınlanmalar yaşayarak bazı gerçeklerin farkına varacaksınız. 

Terazi Burcu  (23 Eylül-22 Ekim) 

Parayla ilgili bir konu artık netleşiyor. Bir kredi sonuçlanabilir. Meslek yaşamınızda alacağınız kararlarda duygusal gelgitler yaşayabilirsiniz. Mücadeleniz içe dönebilir.

Akrep Burcu  (23 Ekim-21 Kasım) 

Gergin öfkeli patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Aynı zamanda enerjiniz de düşük ve bu dönem sağlığınız da risk altında. Dibi görmeden yukarı çıkamazsınız. 

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Kilonuza dikkat edin ve egzersizleri artırın. En çok kaybetmekten korktuğunuz ne ise onunla yüzleşebilirsiniz. İş şartları değişebilir. Sizden gizlenenler, ortaya çıkacak.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Sosyal yaşamınızda arkadaşlarınızla ilgili bazı gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bazılarınız arkadaşına özel duygular hissettiğinin farkına vararak bunu deşifre edebilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Sahip olmak bağımlılık demek değil. Körü körüne bağımlılık geliştirdiğiniz alanlar bu dönem sınavınız olabilir. Bazılarınız için işten ayrılma zamanı. 

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Yaşam felsefeniz ve inançlarınızla ilgili bazı konularda büyük farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Sevgiliniz bu ara kıskançlıktan aşırı duygusal tepkiler verebilir.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Biranda Ortaya Çıkan Yunus Sürüsü, Turistleri Şaşkına Uğrattı

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Fil dışkısından kağıt üretimi

Görebileceğiniz en ilginç saç stilleri