• $ 7,2964
  • € 8,6054
  • 454.213
  • 1114.46
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
19 Ekim 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

Gelir-gider dengesi kurma zamanı!

Olgu ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Arkadaşlarınızla aranızda fikir uyuşmazlıkları çıkabilir. Karar vermek uygulamak için hafta sonunun geçmesini bekleyin. Alışveriş dengeniz gelir gider hesaplamalarınız bu dönem çok aktif olacak hayatınızda.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

Karşınızdaki kişinin şimdiye kadar söylemediği içine attığı düşünceleri söylemesi toplumsal imajınızla ilgili size net mesajlar verebilir. Yaşamınızda her alanda hangi noktada olduğunuzu göreceğiniz bir dönemdesiniz. 

İkizler Burcu (21Mayıs-21 Haziran) 

İş ve günlük yaşamınızda bu ara sanki kendinizi saklıyor, düşüncelerinizden kimseye bahsetmek istemiyor gibisiniz. Farklı bir felsefe geliştirmek istiyor ancak uygulamakta zorlanıyorsunuz. Acele etmenize gerek yok.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

Varsa sevgiliniz gizemli konuşmaları sizi daha çok etkiliyor gibi. Kıskançlığın dozuna dikkat edin. Aşırı sahiplenici tavırlar ilişkide bir kriz yaşamanıza neden olabilir. Kardeşinizle para konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. 

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

İlişkilerinizde karşı tarafın anlaşılmaz tavırları haliyle düşüncelerinizi gizlemenize neden olurken bunun altında yatan nedeni de gizlice araştırmak isteyebilirsiniz. Aile üzerindeki bir miras ya da borç gündeme gelebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Çocuklarınız ya da varsa sevgilinizle parasal konular yüzünden fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bazılarınız kuzenlerine içinde kalan sözleri sarf edebilir ama eleştiri oklarına dikkat edin. Satış pazarlamada sıra dışı yöntemler deneyin.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

Yeni anlaşmalar için zihniniz üretmeye devam ediyor. Bu dönem finansal alanınıza yeni kaynaklar yaratmaya çalışacaksınız. Gelir gider dengenizi ve sahip olduğunuz para kaynaklarını net bir şekilde değerlendireceksiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Hoşunuza gitmese de bazı fikirlerinizi söylemek zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili güçlü aydınlanmalar yaşayarak bazı net kararlar da alacaksınız. Karşınızdakilere ne düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Arkanızdan yapılan konuşmalar ya da sizden saklanan sırlar bu dönem ortaya çıkacaktır. Kim dost kim düşman anlayacaksınız. Yeteneklerinizi ortaya koymak hatta onları pazarlamak adına yapacağınız araştırmalar olabilir. Yakınlarınızla yapacağınız iletişim gergin olabilir. 

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Hedeflerinize odaklısınız. Bazı arkadaşlarınızla bu konuda fikir alışverişinde bulunabilir, bazılarıyla işbirlikçi çalışmalar içinde olabilirsiniz. Özellikle para kazanmak konusunda yapacağınız hamleler risk içeren durumlar yaratabilir, farklı bir yol izlemelisiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Hareketli temponuz devam ederken bu durum sizi yeni ve farklı kararları uygulama noktasına da taşıyabilir. Ancak meslek yaşamınızdaki üstlerinizle konuşurken, kararlarınızı bildirirken üslubunuza dikkat etmeli, gerginlikten kaçınmalısınız.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

İş ve günlük yaşamınızdaki programlar ya da kişiler fikirlerinizi uygulamanız konusunda size zorluklar yaşatabilir ve bu durum gerginliklere neden olabilir. Sadece sezgilerinizin sesini dinlemenizde fayda var.

60 saniyede gündem...

60 saniyede gündem...

Yurt dışında yaşayan Türklerin gurbet yolculuğu sür

Yurt dışında yaşayan Türklerin gurbet yolculuğu sürüyor

12 Ağustos 2020 altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

12 Ağustos 2020 altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Dev petrol platformu 'GSP Saturn' İstanbul Boğazı'nda ilerliyor

Dev petrol platformu ''GSP Saturn'' İstanbul Boğazı'nda ilerliyor