• $ 6,1165
  • € 6,6306
  • 322.823
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Can dostlarınız için gözünüz arkada kalmasın

Özlem SÖNMEZ

ozlem.sonmez@aksam.com.tr

Tatile çıkarken çok sevdiğiniz evcil hayvanınızı, küçücük kafeslerin olduğu pansiyonlara bırakmak istemiyorsanız, eviniz kadar rahat, hayvanların serbestçe dolaşabildiği pet otelleri de var.

Evcil hayvan sahibi olmak, bir anlamda anne - baba olmak demek. Kendi çocuğunuz olsa da olmasa da patili dostunuzun mutluluğu her şeye değer! İşte bu yüzden Türkiye ve dünyada her geçen gün evcil hayvanlar için yepyeni girişimler ortaya çıkıyor. Onlardan biri de pet otelleri… İş seyahati ya da tatil amacıyla şehir dışına çıkanlar için can dostlarını emin ellere bırakacak bir yer olması o birkaç haftalık süreyi daha da keyifli hale getiriyor. Tam donanımlı pet otellerde evcil hayvanlarınız gün boyu oyunlar oynayarak dilediğince eğleniyor. Veterinerlik hizmeti de veren bu oteller sayesinde gözünüz arkada kalmadan valizinizi toplamaya başlayabilirsiniz. 

Yeşillikler içinde doyasıya koşsun, eğlensin!

Country Dog Köpek Oteli ve Veterinerlik Hizmetleri İstanbul Kurtköy’de 12 bin m2 alan içerisinde, şehrin gürültüsünden uzak, yeşil ve doğa ile iç içe, sevimli misafirlerimizin rahatı ve sağlığı için dizayn edilmiş çevre ile son derece uyumlu ve modern bir tesis. (Eğitmen Özlem İnan: 0536 603 42 07)

İyon pompalı odalar

Polonezköy’deki Mutlu Köpek Oteli, az sayıda köpek kabul eden, onlara ev konforu sağlayan, bakıcılar eşliğinde köpeklerin özgürce oynayarak vakit geçirdiği  bir otel. Odalarda iyon pompalı özel klimalar bulunuyor. (Tel: 0532 720 86 20)

Kafes sistemi asla yok

Pembe Patiler Kedi Ve Köpek Oteli, Ankara’nın Bağlıca semtinde bulunan 3 katlı bahçeli bir villada kurulu. Asla kafes sistemi uygulanmıyor. Kedi ve köpekler dilediğince oynuyor, rahat bir nefes alıyor, sosyalleşiyor… (İncek Mahallesi/Gölbaşı/Ankara)

Geceleri de bakıcısı var

Avrupa Yakası’nda Sarıyer’de butik bir köpek oteli. Bir villanın sadece hayvanlara hizmet verdiğini hayal edin! Kafes sistemi olmayan, hayvanları birbirleriyle anlaşma oranlarına göre gruplandırıp ona göre de odalara yerleştiren bir işletme. Her zaman, hatta geceleri bile, yanlarında onlarla ilgilenecek bakıcıları var. (Kilyos Cad. Seher Sk. No:4 Maden Sarıyer (0 212 342 06 14 - 0 541 342 06 14 )

Bakımları da yapılıyor, gönülleri de 

Beykoz’da iki dönümlük bir araziye kurulu olan Patiköy, can dostlarımızın harika vakti geçirdiği, sürekli oyun oynadığı, öz bakımlarının yapıldığı asla tek başlarına bırakılmayan harika bir tatil köyü. Misafir köpekler, dışarıda gözetmen eşliğinde oyun oynayarak vakit geçiriyor. Kediler de bir odanın içinde serbest dolaşabiliyor. 24 saat kayıt yapan kameralar da var ve en az bir personel daima otelde bulunuyor. Siz tatilinizi yapın, can dostlarınız için gözünüz arkada kalmasın. (Yeni Riva Yolu, No:9, 34829 Beykoz, İstanbul/ Telefon:  (216) 319 52 59 )


Herkes bu görüntüyü konuşuyor!

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Fenerbahçe-Galatasaray