• $7,4671
  • €9,0168
  • 411.443
  • 1531.05
26 Temmuz 2014 Cumartesi 02:06 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak?

Bu hafta ne yapsak"

Sıla, 1 Ağustos Cuma akşamı saat 21.00’de Mersin Üniversitesi Amfitiyatro’da konser verecek.

pinar.hicdurmaz@aksam.com.tr
PINAR HİÇDURMAZ

Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars

Yarın akşam Marmaris Martı Marina & Yacht Club Mistral’de bir yandan eşsiz lezzetlerin tadını çıkarırken bir yandan da Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars ile tatlı muhabbet ve neşeli ritimler eşliğinde dans edebilirsiniz.

Denize nazır bayram
Aqua Florya, Şeker Bayramı’nı şehrin gürültüsünden uzak, denize karşı açık hava konserleriyle taçlandırmak isteyenlerin mekânı oluyor.

Balıkların dünyasına hoş geldiniz
İstanbul Akvaryum; Ramazan Bayramı’nda da ailenizle keyifli ve eğlenceli bir bayram geçirmeniz için yine tercih edilen adres oluyor.

Coşkun Sabah
Udi yorumcu Coşkun Sabah 26 Temmuz Cumartesi akşamı Bakırköy Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri kapsamında, Bakırköy Botanik Park’ta iftar sonrası konser verecek...

Funda Arar
Kıbrıs’ın yeni gözdesi Grand Pasha Girne, bayramın ikinci günü Funda Arar’la misafirlerine unutulmaz anlar yaşatacak. 

Dream Theater
Metal müziğin efsane grubu Dream Theater, ‘A Long For The Ride’ turnesi kapsamında 31 Temmuz Perşembe akşamı saat 21.00’de KüçükÇiftlik Park’ta konser verecek. Biletler Biletix’te satılıyor.

Yaz boyunca eğlence 
VIALAND, ziyaretçilerine Ramazan Bayramı ile başlayıp yaz boyunca sürecek bol eğlenceli bir kampanya armağan ediyor. Gündüz saat 11.00’den 23.00’e kadarki 1. seans için giriş ücretleri 70 TL iken, saat 20.00’den gece 23.00’e kadar sürecek olan 2.seans bilet fiyatları sadece 35 TL olacak. 

Milli Takım’a destek
Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nin yatak tedarikçisi olan Yatsan’ın katkılarıyla Milli Takım futbolcularımız kampları sırasında Türkiye’nin en rahat yataklarında istirahat edecekler.

Mimar benim
Filli Boya’nın iPad, iPhone ve Android cihazlar için geliştirdiği ücretsiz ‘Mimar Benim’ uygulaması; Apple’ın tavsiye ettiği ‘En İyi 10 Türk Uygulama’ arasında yer aldı.

Sporseverlerin aşkı
Aktif spor rutinine uygun rahat bir kullanıma sahip Nike Lunar Cross Element, Gym Nike Free TR 4 ve Nike Studio Wrap Pack 2, performansı artıracak ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyor.  

Dilek Ağacı mutluluk dağıtıyor
Capitol Alışveriş Merkezi, uluslararası ödül sahibi sosyal sorumluluk projesi Dilek Ağacı ile 6. Senesinde Afyonkarahisarlı çocukların dileklerini İstanbul’a getirdi. Dilek Ağacı; dallarında, Afyon’un Sandıklı ilçesinden 800 öğrencinin, İstanbullu abla ve ağabeylerine gönderdikleri dilekleri taşıyor. Ziyaretçilerin gerçekleştirdiği her bir dilek, bin mutluluk olarak Afyon’a gitmeyi bekliyor.

Çocuk Atölyeleri
S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi’nin Çocuk Atölyeleri, Kutluğ Ataman’ın ‘Sakıp Sabancı’ isimli eserinden ilham alarak çeşitli tasarımlar üretme imkânı sunuyor. 10 Ağustos’a kadar gerçekleşecek atölyelerde çocuklar ve gençler, oynadıkları oyunlar için kontrol cihazları tasarlayacak,  oyunların grafiklerini ve seslerini istedikleri gibi değiştirebilecekler. 

Kozzy Çocuk Kulübü
29-30 Temmuz tarihlerinde, 15.00-17.00 saatleri arasında Şeker Bayramı’na özel aktivitelerde Kozzy Çocuk Kulübü, sevimli miniklere birbirinden renkli anlar yaşatacak.

Minik mucitler iş başında
TED Rönesans Koleji’nin 2’inci yaz kampı, 8-9 ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek. Kampa katılım kontenjanla sınırlı olduğundan, 6 Ağustos Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar www.tedronesans.com adresinden kayıt yaptırmanız gerekiyor. 

<p>Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2020/2021 pazarlama  yılında pancar ve şeker üretiminde t

Türkiye şekerini yurt dışından mı alıyor?

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı