• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Ağustos 2020 Cumartesi 08:01 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak?

Bu hafta ne yapsak"
- ENDER EREN / endereren@gmail.com

Sergi, tiyatro, konser... Bu etkinlikleri ajandanıza not edin.

MÜZİĞİN YILDIZLARI BURADA PARLAYACAK

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 4 Eylül - 1 Şubat 2021 tarihleri arasında Berlin Symphony Chamber Orchestra, Salzburg Symphony Chamber Orchestra ve bu sene An Epic Symphony & Mazhar Alanson ve Funda Arar ile buluşacak.

ÖZLENEN YAZ BULUŞMALARI 

Four Seasons Hotel Bosphorus’un tüm haftayı kapsayan yaz programı pazartesi günleri Yalı Teras’ta Happy Hour ile başlıyor. Salı günleri ise aynı mekânda, sokak lezzetlerinin vazgeçilmezlerini deneyimlemek mümkün. Yaz günlerinin sevilen açıkhava sineması her Çarşamba Boğaz’ın kıyısında sinemaseverlere unutulmayacak bir deneyim yaşatıyor. Yalı Teras’ta perşembe günleri Sushi N More, sushi ve sashimi tutkunlarını bir araya getirecek. 

ECE MUMAY HATAY’DA

Galaksi, Yanıma Yanıma gibi hitlerle 2020’nin en çok dinlenen isimlerinden Ece Mumay, 28 Ağustos akşamı 20.30’da Hatay Arsuz’da sevenleriyle buluşacak.

EN ÇOK İZLENEN FILMLER AÇIKHAVADA! 

AçıkhavADA Sinema’da bu akşam, “Mad Max: Fury Road” filminin gösterimi, Uluslararası Sinema Eleştirmenleri Federasyonu’nun başkanlığını üstlenen sinema yazarı Alin Taşçıyan’ın sunumuyla gerçekleşecek. Etkinlik 21.00’de Büyükada Tarihi Arabacılar Meydanı’nda izleyicilerle buluşacak.

CEM YILMAZ ÇEŞME’DE SEVENLERİYLE BULUŞACAK

Usta komedyen Cem Yılmaz, KerkiSolfej ve CMYLMZ Fikir Sanat’ın düzenlediği “Diamond Elite Platinum Plus” ile 18 – 19 Eylül tarihlerinde Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda misafirlerine hafızalardan silinmeyecek bir akşam yaşatacak. Kovid- 19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecek etkinlikte, dezenfektan, maske gibi koruyucu donanımlar yer alacak ve tüm seyirciler maskeli olacak.

<p>Ümraniye'de otobüse durak dışında binmek isteyen kadın, alınmayınca deliye döndü. Taksiyle takip

Ümraniye'de ilginç olay: Öfkeli kadın otobüsü önce yumrukladı sonra boyadı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbullular güne sisle başladı

Sağlık Bakanı Koca, Dilmener Acil Durum Hastanesinde incelemelerde bulundu