• $7,4627
  • €9,024
  • 437.81
  • 1524.49
15 Ağustos 2020 Cumartesi 08:01 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak?

Bu hafta ne yapsak"
- ENDER EREN / endereren@gmail.com

Sergi, tiyatro, konser... Bu etkinlikleri ajandanıza not edin.

HARBİYE GECELERİ İÇİN GERİ SAYIM 

Türkiye’nin birçok şehrinde konser etkinliği düzenleyen KerkiSolfej, İstanbul yaz gecelerinin vazgeçilmez eğlencesi olan Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle buluşturacak. Kovid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecek konserlerin takvimi: 18 Ağustos Sertab Erener, 22 Ağustos Mabel Matiz, 27 Ağustos Duman.

ŞEHİRDEN HUZURA KAÇIŞ

Cevizdibi Butik Otel, yemyeşil Kartepe’nin eteklerinde, Sapanca Gölü’ne yakın konumu ve eşsiz doğası ile Maşukiye’de uzun yıllardır konuklarını ağırlıyor. Yoğun iş temposunun arasında küçük bir kaçamak yapmak, ailece bir doğa tatili yapmak isteyenler burayı keşfedebilir. Cevizdibi Yıldız Restaurant ise düğün, nişan, toplantı ve özel günlerin tam adresi.

PERA’DA GÜNCEL SANATTA MİNYATÜR SERGİSİ 

Pera Müzesi’nin merakla beklenen yeni sergisi “Minyatür 2.0: Güncel Sanatta Minyatür” ziyarete açıldı. Sergi, 11 Ağustos 2020 – 17 Ocak 2021 tarihleri arasında Pera Müzesi’nde ziyaret edilebilir.

AÇIK HAVADA ETKİNLİĞE DOYACAKSINIZ

Tiyatroya hasret kalanlar bu ay DasDas’ın sevilen, kapalı gişe oyunlarından ‘Güle Güle Diva’, ‘Timsah’, ‘Çok Satanlar’ ve ‘Joseph K.’yı izleme fırsatı yakalayacaklar. Bunun yanında, 2017 yılında prömiyer yapan ve izleyicinin beğenisini kazanan ‘İstila!’ oyunu da bu ay DasDas Açık Hava’ya konuk oluyor.

KENAN DOĞULU’DAN UNUTULMAZ GECE

Türk Pop Müziği’nin efsanevi isimlerinden Kenan Doğulu, yarın akşam 18.00’de Caresse Bodrum’da sahne alacak. ‘Ken on the Beach’ projesiyle Caresse Bodrum’un çok geniş bir alana yayılan muhteşem Karaada manzaralı yaşam katının terasında aile ve dost ortamında misafir olacak Kenan Doğulu canlı performansı ile unutulmaz şarkılarını söyleyecek. 

<p>Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, koronavirüs aşısına dai

Bakan Koca paylaştı: Aşı uygulaması hakkında pratik bilgiler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Balıkçıların buz tutan nehirdeki zorlu mücadelesi

Türkiye'nin ''en yüksek ayaklı viyadüğü'' Eğiste Viyadüğü'nde yüzde 22'si tamamlandı