• $7,9367
  • €9,3889
  • 485.821
  • 1198.32
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
22 Şubat 2020 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak?

Bu hafta ne yapsak"

ENDER EREN

endereren@gmail.com

BEETHOVEN VE SHAKESPEARE’Lİ ÇOCUK OYUNU

Klasik müzik ve tiyatroyu buluşturan ‘Fırtına’ oyununda Geveze Piyanist ve arkadaşları Beethoven’ın 250’nci doğum yılını, Shakespeare ile kutluyor. Oyunun ilk bölümünde klasik müzik, “Geveze Piyanist” ve Ceyda Düvenci tarafından çocuklara anlatılırken, ikinci bölümde ise Shakespeare’in Fırtına adlı oyunu, Spolin-İst Öykü Tiyatrosu’nun oyuncuları tarafından sergilenecek. Oyun yarın saat 15.00’te İş Kuleleri Salonu’nda sahnelenecek.

SEZEN ŞARKILARIYLA İZMİR’İN KIZLARI

Serdar Saatman’ın yazdığı, Gaye Cankaya’nın yönettiği Sezen Aksu Şarkılarından İzmir’in Kızları müzikli oyunu bizi, içimizi ısıtacak sıcacık bir Ege kasabasına götürüyor... Oyunun kadrosunda ise Gökçe Bahadır, Olgun Toker, Burak Sevinç, Derya Alabora, Parla Şenol, Nihan Büyükağaç ve Seda Akman yer alıyor.  Oyun bu akşam 20.30’da UNIQ Hall’de!

GÜLŞEN EĞLENDİRMEYE GELİYOR

Türk Pop Müziği’nin sevilen isimlerinden Gülşen, geniş repertuvarıyla bu akşam saat 22:15’te Kocaeli Hayal Kahvesi Sahnesi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

ZUHAL OLCAY ZORLU PSM’DE

Türkiye’nin en önemli oyuncu ve yorumcularından Zuhal Olcay, 26 Şubat Çarşamba günü saat 21:00’de, Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında ilk defa Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde sevenleriyle buluşuyor. Bu konser için Zuhal Olcay, geçmişin izlerini taşıyan müzikallerden, tangolardan herkesin kalbine dokunan özel bir repertuvar hazırladı.

ALICE HARİKALAR DİYARI AKBATI’DA

Alice Harikalar Diyarı’nda Müzikali, Altınok tiyatrosunun oyuncularıyla bugün 14.00’te Akbatı misafirleriyle buluşuyor. Alice’in harikalar diyarında yaşadığı maceraları konu alan oyun, başarılı koreografileriyle izleyenleri hayran bırakacak. 

BOĞAZ MANZARASINDA EŞSİZ EĞLENCE

Akaretler’de BJK Plaza’nın en üst katında konumlanan Vogue Restaurant, yenilenen dekorasyonu ve menüsüyle İstanbulların favori mekanlarından biri. Vogue, her cuma akşamı 80’ler ve 90’lar Türkçe pop müziğine kendine özgü yorumu ile renk katan Seçil Akmirza’nın performansına ev sahipliği yapıyor.

DEV İSİM BOSTANCI’DA

İstanbul’un en önemli konser salonlarından biri olan Bostancı Gösteri Merkezi, Atlantis Yapım organizasyonuyla güçlü isimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bostancı Gösteri Merkezi’nde yarın saat 20:00’de Nil Karaibrahimgil, 28 Şubat’ta ise Pinhani müzikseverlerle buluşacak.

<p>Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Deniz Kuvvetlerine ait gemiler tarafından Saros Körfezi'nde atışlı

Saros Körfezi'nde atışlı fiili silah eğitimlerinin icra edildiğini duyuruldu

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Muhammed bebek, Türkiye'de kavuştuğu protez bacaklarıyla İdlib'e döndü

Gripten ve Kovid-19'dan koruyan besinler