• $ 5,6982
  • € 6,3042
  • 269.801
  • 106837
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bu hafta ne yapsak?

Ender EREN

endereren@gmail.com

MUHTEŞEM İKİLİ BOSTANCI’DA

Bu yıl Harbiye Açıkhava sahnesinde ilk kez birlikte sahne alan Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem, yoğun istek üzerine bu kez Anadolu yakasında dinleyicilerine seslenecek. İkili, hayranlarına Bostancı sahnesinde yarın akşam saat 21:00’de eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. 

KAPANIŞ ŞEBO’DAN!

Şebnem Ferah’ın alanları dolduran hayranları, yani Şeboistler Şebo’nun şarkılarını bu kez Harbiye’de hep bir ağızdan söyleyecek. Açıkhava sahnesi, 27 Ekim akşamı saat 21:30’da Atlantis Yapım organizasyonuyla düzenlenecek Şebnem Ferah konseriyle sezonu şanına yakışır bir şekilde kapatmaya hazırlanıyor.

KALBEN TRUMP CADDE’YE GELİYOR

Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında yer alan, İstanbulluların eğlence noktası Trump Cadde, 26 Ekim Cumartesi günü saat 19:00’da Kalben’i ağırlayacak. Özgün yorumu ve farklı tarzıyla kısa bir süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kalben, dinleyicilerinin gönüllerine taht kuracak.

VERİMLİ OKUL SEZONU İÇİN ADRES: MYGYM

Ebeveynler, çocuklarının okul sezonu başlayınca hızlı bir şekilde disipline girip verimli bir eğitim sezonu geçirmelerini isterler. İşte bu yüzden MyGym Akatlar ailelerin bütün yükünü üzerlerinden alıp 6 haftalık bebeklerden 13 yaşa kadar olan bütün çocuklar için deneyimli ve uzman kadrosuyla benzersiz programlar hazırladı.

CNR YACHT FESTİVAL KAPILARINI AÇTI

CNR Yacht Festival deniz tutkunlarına kapılarını açtı. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen kategorilerinin en iyisi olan 100’ün üzerinde markanın birbirinden özel deniz araçlarının sergilendiği festival, yarın akşama kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

KANLI KOMEDYA ‘CALİGULA’

Roma İmparatoru Caligula’nın hayatından bir kesiti sahneye taşıyan, Baba Sahne’nin ödüllü prodüksiyonu Kanlı Komedya ‘Caligula’, yarın saat 16.00’da Baba Sahne’de izlenebilir.


<p>Ünlü oyuncu Fatma Girik Ankara ve İstanbul’da gördüğü 2 aylık tedavisinin ardından Bodrum sokakla

Fatma Girik: “Kendimi İyi Hissedersem Projelerde Yer Alırım”

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Tesla Cybertruck resmen tanıtıldı! Cybertruck'ın özellikleri nedir? Neler sunuyor?

Marmara Denizi'ndeki büyük deprem araştırmasının ilk sonuçları belli oldu