• $ 7,3149
  • € 8,614
  • 455.887
  • 1111.6
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
19 Ekim 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak?

Ender EREN

endereren@gmail.com

MUHTEŞEM İKİLİ BOSTANCI’DA

Bu yıl Harbiye Açıkhava sahnesinde ilk kez birlikte sahne alan Aşkın Nur Yengi ve Mehmet Erdem, yoğun istek üzerine bu kez Anadolu yakasında dinleyicilerine seslenecek. İkili, hayranlarına Bostancı sahnesinde yarın akşam saat 21:00’de eşsiz bir müzik ziyafeti sunacak. 

KAPANIŞ ŞEBO’DAN!

Şebnem Ferah’ın alanları dolduran hayranları, yani Şeboistler Şebo’nun şarkılarını bu kez Harbiye’de hep bir ağızdan söyleyecek. Açıkhava sahnesi, 27 Ekim akşamı saat 21:30’da Atlantis Yapım organizasyonuyla düzenlenecek Şebnem Ferah konseriyle sezonu şanına yakışır bir şekilde kapatmaya hazırlanıyor.

KALBEN TRUMP CADDE’YE GELİYOR

Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında yer alan, İstanbulluların eğlence noktası Trump Cadde, 26 Ekim Cumartesi günü saat 19:00’da Kalben’i ağırlayacak. Özgün yorumu ve farklı tarzıyla kısa bir süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaşan Kalben, dinleyicilerinin gönüllerine taht kuracak.

VERİMLİ OKUL SEZONU İÇİN ADRES: MYGYM

Ebeveynler, çocuklarının okul sezonu başlayınca hızlı bir şekilde disipline girip verimli bir eğitim sezonu geçirmelerini isterler. İşte bu yüzden MyGym Akatlar ailelerin bütün yükünü üzerlerinden alıp 6 haftalık bebeklerden 13 yaşa kadar olan bütün çocuklar için deneyimli ve uzman kadrosuyla benzersiz programlar hazırladı.

CNR YACHT FESTİVAL KAPILARINI AÇTI

CNR Yacht Festival deniz tutkunlarına kapılarını açtı. 5 bin ila 17 milyon lira arasında değişen kategorilerinin en iyisi olan 100’ün üzerinde markanın birbirinden özel deniz araçlarının sergilendiği festival, yarın akşama kadar ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

KANLI KOMEDYA ‘CALİGULA’

Roma İmparatoru Caligula’nın hayatından bir kesiti sahneye taşıyan, Baba Sahne’nin ödüllü prodüksiyonu Kanlı Komedya ‘Caligula’, yarın saat 16.00’da Baba Sahne’de izlenebilir.

Yunan sahil güvenliği Türk teknesini yaylım ateşine tuttu

Yunan sahil güvenliği Türk teknesini yaylım ateşine tuttu

Hangi burçları güçlü bir destek bekliyor? 12 Ağustos 2020

Hangi burçları güçlü bir destek bekliyor? 12 Ağustos 2020 burç yorumları

Rize'de debisi yükselen derenin karşı tarafında mahsur kalan 7 kiş

Rize'de debisi yükselen derenin karşı tarafında mahsur kalan 7 kişi kurtarıldı

Dünyanın en güçlü donanmaları belli oldu! Türkiye l

Dünyanın en güçlü donanmaları belli oldu! Türkiye listenin kaçıncı sırasında?