• $ 6,0663
  • € 6,5507
  • 310.74
  • 119574
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bu hafta ne yapsak?

Ender EREN

endereren@gmail.com

Ankara şenleniyor!

ODTÜ Vişnelik Çim Amfi olarak bilinen ODTÜ MD Vişnelik, 11, 12, 13 Ekim’de Vişnelik Müzik Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Athena, MFÖ, mor ve ötesi, Yeni Türkü, Ceza, Cem Adrian, Can Bonomo, Norm Ender, Pilli Bebek, Sattas, Babazula, Can Gox konserleriyle coşacak festivalciler ünlü DJ’lerle dans edecek.

Maçka’nın yeni gözdesi Bodega

Sizleri, Dünya mutfağı lezzetlerine doğru yolculuğa çıkararak günün yorgunluğunu unutturan BODEGA, kokteyllerini, soğuk ve sıcak aperatifleriyle buluşturuyor. BODEGA’nın dünya ve Türk mutfağından oluşan menüsü, Les Ottoman’dan şef Mert Aykut Okatan imzası taşıyor. Mekanın imza yemeği ise; patatese sarılı levrek.

Mehmet Erdem’den Karadeniz’de

Şarkılarıyla büyük beğeni kazanan Mehmet Erdem, bu akşam saat 21:00’de Ordu Kültür Sanat Merkezi’nde hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Ahmet Aslan’dan konuklu konser

Kendi müzik enstrümanını kendi elleriyle üreten Ahmet Aslan; Erdal Erzincan, Ahmet İhvani, Mehmet Akbaş, Cem Adrian ve Zeynep Bakşi Karatağ’ın da konuk olarak katılacağı Yeni Albüm Lansman Konseriyle bugün saat 20:30’da Bostancı Gösteri Merkezinde sizlerle!

Sıla ile Harbiye buluşması

Sıla, konserleriyle tüm hayranları etkilemeye devam ediyor. En sevdiğin Sıla şarkılarını ünlü şarkıcıyla birlikte söylemek istiyorsan yarın akşam saat 21:15’te İBB Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda yerini ayırt.

‘Gece Gezenler’ Trump Art Gallery’de

Türk mitolojisinin kötücül canavarları üzerinde yaptığı araştırmaları ‘Gece Gezenler’ adlı kişisel resim sergisine dönüştüren Aslı Ekim, 35’e yakın esere imza attı. Sergi, 31 Ekim’e kadar Trump Art Gallery’de ziyaret edilebilir.

‘Sineklerin Tanrısı’ ilk kez İstanbul’da

William Golding’in dünya klasikleri arasındaki yerini almış Nobel edebiyat ödüllü romanı “Sineklerin Tanrısı” tiyatro uyarlamasıyla Sdyney’den sonra Avrupa’da ilk kez Türkiye’de sahnelenecek. Oyun, 18 Ekim’de saat 20:30’da Profilo Kültür Merkezi’nde.


<p> </p>

<p> </p>

Diyarbakır´daki ´Evlat Nöbeti´nde 8. Zafer

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Villada uyuşturucu üreten 3 sanığa, 60'ar yıla kadar hapis istemi

Deneyden salgın çıktı! Koronavirüs ile ilgili yeni iddia....