• $ 7,3429
  • € 8,6452
  • 479.627
  • 1063.2
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
07 Eylül 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak?

Ender EREN

endereren@gmail.com

Ebru Gündeş’ten Harbiye çıkarması

Paraf Halkın Yıldızları kapsamında Türk müziğinin güçlü sesi Yıldız Tilbe, bu akşam, Ajda Pekkan yarın akşam, Ebru Gündeş ise Poll Production organizasyonuyla 11 -12 Eylül akşamları Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak.

Sertab’ın müzikali Zorlu PSM’de

Sertab’ın Müzikali, yenilenen koreografisi, yeni şarkılar ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla izleyiciyle 11 Eylül akşamı saat 21:00’de Turkcell Sahnesi’nde hayranlarıyla buluşacak. Müzikalin Beyhan Murphy tarafından koreografileri bu yıl Zorlu PSM’ye özel olarak yenileniyor. Tony ödüllü Ken Billington Sertab’ın Müzikali için ilk defa Türkiye’ye gelecek ve gösterinin ışıklarına kendi dokunuşunu katacak. 

Sonbaharda tiyatronun adresi Grand Pera

Beyoğlu’ndaki Grand Pera perdelerini, ilk olarak 27 Eylül Cuma günü saat 20.30’da Nava Semel’in yazdığı Kemal Başar’ın yönettiği “Gözlerin Ardında Müzikal” oyunu ile aralayacak. Akustik müzik ve çağdaş dansın harmanlandığı oyun, Down Sendromlu bir çocuğu olan annenin doğumdan sonra eşi, ailesi ve yakınları tarafından yalnız bırakılışını konu alıyor. Gözlerin Ardında Müzikal’in oyuncu, müzisyen ve dansçı kadrosu Eda Kandulu, Kemal Başar, Nejat Dimili, Ziya Serkan Doğan, Melike Çetin ve Erkan Çelebi’den oluşuyor. Oyun, 12 ve 26 Ekim tarihlerinde de Grand Pera’da sahnelenmeye devam edecek.

Tuvallerdeki hayvanlar âlemi

11 yaşındaki ressam Meva Günay’ın yeni çalışmaları sanatseverlerle buluşuyor. Günay’ın akrilik boya ve pastel kullanarak yaptığı tablolar arasında fil, kaplan, baykuş ve balık gibi hayvan figürleri yer alırken tüm objeler ve formlar capcanlı renklerle sunuluyor. Sergi, 11 Eylül’e kadar VakıfBank’ın Ankara Kavaklıdere’deki sergi binasında görülebilecek.

KüçükÇiftlik Park’ta horon gecesi

Maçka’da Buluşalım – Bir Karadeniz Şöleni’nde Karadeniz yöresinin en güzel sesleri sahne alırken, birbirinden özel tatlar ve el sanatlarına dayalı atölyelerle İstanbul’da memleket hasreti çeken Karadenizliler bir araya gelecek. Resul Dindar, Ekin Uzunlar, İmera, Gökhan Birben, Ezgi Eyüboğlu ve Salih Yılmaz yarın akşam KüçükÇiftlik Park’ta Karadeniz şölenine imza atacak.

Teoman, Vadi Açıkhava’yı coşturacak

Teoman 13 Eylül Cuma akşamı saat 21:00’de US POLO ASSN. Açıkhava Konserleri kapsamında Vadi Açıkhava’da sevenleri ile buluşuyor.

Belediye başkanının dikkati yavru kediyi hayatta tuttu

Belediye başkanının dikkati yavru kediyi hayatta tuttu

Antalya'ya ilk Rus turist kafilesi geldi

Antalya'ya ilk Rus turist kafilesi geldi

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

8 Ağustos güncel reyting listesi yayında!

Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, Niğde'de

Hint sinemasının ünlü aktörü Aamir Khan, Niğde'de