• $12,8534
  • €14,5073
  • 736.429
  • 1808.79
4 Eylül 2021 Cumartesi 01:30 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak? 4 Eylül 2021 ajandası

Bu hafta ne yapsak" 4 Eylül 2021 ajandası
- ENDER EREN / endereren@gmail.com

4 Eylül 2021 ajandası bu hafta dolu dolu...

FİŞEKHANE'DE KONSER RÜZGARI

'Fişekhane Deniz Konserleri' serisi dün Türk müziğinin duayen sanatçısı Selami Şahin'i ağırladı. Fişekhane Deniz Konserleri, denizin esintisi ile tarihi dokuyu buluşturmaya, açık havada eşsiz bir deneyim sunmaya devam ediyor. 1 Ekim'e kadar sürecek konser takvimi şu şekilde: Berkay 10 Eylül. Şevval Sam 11 Eylül. Serdar Ortaç 17 Eylül. Buray 18 Eylül. Mor ve Ötesi 24 Eylül. Sertab Erener 25 Eylül. Erol Evgin 1 Ekim.

MÜZİK ZİYAFETİ

Jolly Joker, eylülün ilk haftasıyla birlikte yeni kimliğiyle şehrin müziğini özlenen sahnesinde ağırlayacak. Jolly Joker Vadistanbul'da, bugün Hakan Altun, 10 Eylül Cuma Merve Özbey, 17 Eylül Cuma Koray Avcı, 18 Eylül Hakan Altun, 24 Eylül Serkan Kaya, 25 Eylül Gülşen konserleri gerçekleşecek. Jolly Joker Kartal İst-Marina programında ise bugün Emir Can İğrek, 8 Eylül Merve Özbey, 24 Eylül Gülşen performansları olacak.

SİMGE SAĞIN NEVÇARŞI'DA

Üsküdar'daki Nevçarşı, etkinlikleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Nevçarşı, bu hafta da pop müziğinin en sevilen isimlerinden Simge Sağın'ın konserine ev sahipliği yapacak. Bugün saat 21.00'da başlayacak olan konser ücretsiz olacak. Açık hava konserleri 11 Eylül Cumartesi günü Koray Avcı ile devam edecek.

KALBEN DİVAN BODRUM'DA

Divan Grubu ve Yapı Kredi işbirliği ile hayata geçirilen 'Yapı Kredi Crystal Live By Divan' konserleri Divan Bodrum'da devam ediyor. 11 Eylül Cumartesi günü üçüncüsü düzenlenecek olan konserde söz yazarı ve şarkıcı Kalben müzikseverlerle buluşacak. Konser biletleri Divan.com.tr üzerinden satışa sunuluyor.

TÜM LİKE'LAR SENİN OLSUN!

Dünyaca ünlü Museum of Selfies, şimdi Trump Alışveriş Merkezi'nde sizi bekliyor. Müze, pazartesi hariç haftanın her günü 12.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş biletleri ise MOS gişelerinde satışa sunuluyor.

İPEKYOLU FİLM ÖDÜLLERİNDE ANİMASYON ÖDÜLLERİ "ŞAFAK TAVKUL" ADINA VERİLECEK

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen 9.Uluslararası İpekyolu Film Ödülleri kapsamında, bu yıldan itibaren animasyon kategorisinde verilecek olan tüm ödüller "Şafak Tavkul Animasyon Ödülleri" olarak anılacak. Geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz SETEM'in kurucu üyelerinden animatör, ressam, müzisyen, yönetmen Şafak Tavkul, İpekyolu Film Ödülleri kapsamında birçok atölye düzenlemiş ve animasyon kategorisinde jüri üyeliği yapmıştı.

'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım
'Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek'... Tarihi proje için geri sayım

"Türkiye'nin enerji cenneti haline gelecek"... Tarihi proje için geri sayım

Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı
Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı

Kayseri Havalimanı yeni terminalinin yüzde 37'si tamamlandı

Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu
Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu

Asgari ücrette 2022 maaşına yüksek zam formülü! Masadaki rakam belli oldu

<p> </p>

Muhalefet liderleri Abdullah Gül'ün kapısını neden çaldı?

Uşak'ta dere yatağında patlamamış top mermisi bulundu

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (29 Kasım 2021)

Kuvvetli lodos hayatı olumsuz etkiliyor