• $8,0926
  • €9,6806
  • 461.788
  • 1408.14
27 Mart 2021 Cumartesi 07:01 | Son Güncelleme:

Bu hafta ne yapsak? 27 Mart 2021 ajandası

Bu hafta ne yapsak" 27 Mart 2021 ajandası
- ENDER EREN / endereren@gmail.com

Bu hafta ne yapsak? 27 Mart 2021 ajandası sizleri bekliyor. Bu kültür sanat etkinliklerini ajandanıza not edin.

EKRANDA POLİSİYE RÜZGARI ESECEK

İngiliz drama kanalı BBC First, nisan ayı boyunca suç, polisiye ve dram türlerinin en iyi örneklerini ekranlara getiriyor. Popüler dedektif dizisi 'Death in Paradise' 10 Nisan Cumartesi 21:00, BAFTA ödüllü Abi Morgan'ın Londra'da üst düzey isimlerin boşanma davaları çevresinde şekillenen hızlı olayları aktardığı 'The Split' 7 Nisan Çarşamba 21:00, ödüllü suç draması 'The Silent Witness' ise 29 Nisan Perşembe 21:00 itibariyle Digitürk 114. ve Tivibu 143. kanalda izleyicileriyle buluşacak.

GENÇ KLARNET USTASI 'ONUR ÇALIŞKAN' CRR SAHNESİNDE

Onur Çalışkan, 31 Mart Çarşamba akşamı sezonun ilk etkinliğinde sahne alacak. Çalışkan, CRR Konser Salonu Youtube hesabından yayınlanacak konserde, İzmir Devlet Opera ve Balesi trompet sanatçısı Tolga Bilgin ve caz müziğinin genç yeteneklerinden İlyada Zayim'i ağırlayacak.

'BİR BAŞKASI İÇİN BEN' KRANK'TA

KRANK Art Gallery 3 Nisan- 16 Mayıs tarihleri arasında Aslı Narin'in "Bir Başkası İçin Ben" sergisine ev sahipliği yapıyor. Aslı Narin yeni sergisinde insanın doğa ile arasındaki tanıdıklıkların resimsel bir kaydını alıyor.

SHAKESPEARE'Lİ KUTLAMA

İş Sanat'ın Provadan İzle başlıklı serisi William Shakespeare'in 'Fırtına' eseriyle devam ediyor. Fırtına, bugün İş Sanat'ın YouTube kanalında izleyiciyle buluşacak ve sezon boyunca izlenebilecek.

ELEMENTLERİN İZİNDE İNSAN VE HAYVAN İLİŞKİSİ

İnsanlara yoga sevgisini aşılayan Çetin Çetintaş, "Hayvanlardan Destek Almanın Gizemli Sanatı" adındaki "Kurmanadyam" alt başlığı taşıyan yeni kitabını okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Kitapta; hayvanları anlamanın insanın kendisini keşfetme adımında önemli bir süreç olduğunu söyleyen Çetin Çetintaş, bu muazzam güçteki varlıklardan destek almak için tüm herkesi keyifli bir yolculuğa davet ediyor. Okurları ve takipçileriyle bağ kurmaya her zaman önem veren Çetin Çetintaş, ayrıca ön satıştan kitap alan beş kişiyle özel bir organizasyon ile bir araya gelecek.

YEŞİLÇAM'IN İHTİŞAMLI DÜNYASI BLUTV'DE

BluTV, 22 Nisan'da üyelerini yeni özel yapımı 'Yeşilçam' ile zaman yolculuğuna çıkararak onlara 60'lı yılların unutulmaz dönemi 'Yeşilçam'ı bir kez daha yaşatacak. Nostaljik atmosferi, ikonik karakterleri, dönemin kendisine hayran bırakan kostümleri ve dekoru ile ses getirecek olan projenin çarpıcı afişi izleyiciyle buluştu. Dizinin başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı