• $ 6,8223
  • € 7,5691
  • 379.237
  • 105520
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Nisan 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

Boğalar sağlığına kavuşacak

OLGU ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Hedeflerinize konsantre olacak şekilde tüm ilişkilerinizi temize çekmek isteyebilirsiniz. Birçoğunuz için bazı bitişler yeni başlangıçları beraberinde getirebilir. Gerçeklerle yüz yüzesiniz.

Boğa Burcu  (20 Nisan-20 Mayıs) 

Günlük ve iş yaşamınızla ilgili bilinçaltınızda biriktirdiğiniz içinize attığınız her türlü konuyu gün yüzüne çıkarıyorsunuz. Bir hayaliniz olabilir. Sağlığınızla ilgili belirsiz giden durumlar şifa enerjisine dönüşebilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Aşk yaşamınız ve çocuklarla ilgili konularda bir dönemin bitiyor ve yeni bir dönem başlıyor. Yalnızsanız ani bir aşk canlanabilir devam eden ilişkinizde bir son yaşayabilirsiniz. 

Yengeç Burcu  (22 Haziran-22 Temmuz) 

Uzun zamandır evdeyseniz çalışmaya da karar verebilirsiniz. Bazılarınız için iş kurmak sebebiyle ev satışı gündeme gelebilir. Ailenizdeki kişilerin sağlıklarına bu dönem dikkat edin.

Aslan Burcu  (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Bu hafta yaşam felsefenizde büyük dönüşümlerin olacak. Bir süredir yürüttüğünüz satış pazarlama çalışmalarınız dikkat çekebilirsiniz. Web sitesi açmak kitap yayınlamak için uygun bir dönem.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Ekonomik ya da ruhsal yaşamınızda kriz yaratan konularda alacağınız kararlar sizi daha çok para kazanmaya itmek üzerine bu dönem. Bu noktada bazılarınız ortaklı çalışmalarını sonlandırabilir. 

Terazi Burcu  (23 Eylül-22 Ekim) 

Tüm ilişkilerinizdeki kendinizi değerlendirerek bazı yol ayrımlarına gidebilirsiniz. Bu hafta öfke patlamaları yaşamanız gayet normal. Enerjinizi sağlığınıza ve işlerinize veriyorsunuz.

Akrep Burcu  (23 Ekim-21 Kasım) 

Bilinçaltınız adeta şişmiş gibi. Ve bu düşünceler gerek iş gerek günlük yaşamınızdaki kişilerle ilişkilerle bağlantılı olabilir. Bazılarınız bir anda yasak ya da gizli ilişkilere başlama kararı alabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Enerjiniz biraz içeri dönmüş olabilir bu ara. Ancak içinize yapacağınız keşifler de bir o kadar kıymetli olacaktır. Bazılarınız arkadaşlarının ilişkilerindeki ayrılıklarda etkin rol oynayabilir. Düşüncelerinizi ortaya dökebilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Meslek ve kariyer yaşamınızda bir dönemin bitişi ve yeni bir dönemin başlangıcı söz konusu olabilir. Bazılarınız içinse belki boşanmayla sonuçlanacak durumlar gündeme gelebilir. Her durumda sizin için daha iyisi hazırlanıyor. 

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Eğer yurtdışında yaşıyorsanız tekrar yuvaya dönüş kararı alabilirsiniz. Ya da tam tersi başka bir ülkeye yerleşmek isteyebilirsiniz. İşbirliği yaptığınız projeler tamamlanacak. Mahkemeniz varsa eşitlik ve adalet söz konusu.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Ayaklarınızın yere basmadığı bu hafta kendinizi kandırma potansiyeliniz çok yüksek. Eş ya da ailevi konularda ortaklı işlerde resmi kurumlarla ilgili durumlarda sonuçlar açıklanabilir. Miras konuları da gündeminizde olabilir.


Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açılacak

Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açılacak

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Görenler şaşkın! 300 yıllık gelenekten vazgeçmiyorlar...

Boğaz'da heyecanladıran görüntüler... Başkan Erdoğan'ı böyle selamladılar!