• $ 5,6596
  • € 6,3599
  • 258.285
  • 101849
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Aslan ve yay burcuna iş teklifi var

OLGU ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Ev alımı satımı gündeme gelebilir. Yeni iş bağlantıları olabilir. Kardeş ve akrabalarınızla konuşmalarınıza dikkat edin. Öfkeli çıkışlar olabilir.

Boğa Burcu  (20 Nisan-20 Mayıs) 

Kendi görünüşünüzü ve çevrenizi yenilemek isteyebilirsiniz. Parayla ilgili de yeni kararlarınız gündeme gelebilir. Platonik ve gizli aşklar gündeme gelebilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Bilinçaltınızda bazı düşünceler son zamanlarda değişmeye başladı. Bunu hissediyorsunuz. Ve bu anlamda yeni kararlar almaya da yatkınsınız. 

Yengeç Burcu  (22 Haziran-22 Temmuz) 

Sosyal çevrenizde bu hafta hareketlilik var. Gece davetleri eğlenceli mekanlar açılışlarda boy gösterebilir ve yeni çevreyle tanışabilirsiniz. 

Aslan Burcu  (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Kariyeriniz için yeni bir döneme giriyorsunuz. Yeni iş teklifleri olabilir. Var olan koşullarınızda daha çok para kazanmanız an meselesi olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Bazılarınız yaptığı çalışmalarla sosyal medya, reklam ve internet alanlarında öne çıkabilir. Seyahat planları yapabilirsiniz. Bir davanızdan para kazanabilirsiniz.

Terazi Burcu  (23 Eylül-22 Ekim) 

Eşinizin bazı resmi kurumlarla ilgili konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Beklediğiniz paralar ödeniyor. İlişkilerinizde karşı tarafın bencilliği sizi yorabilir.

Akrep Burcu  (23 Ekim-21 Kasım) 

Evlenmek isteyebilirsiniz. Kalıcılık ve güven sizin için önemli olacaktır. Karşı taraftan beklediğiniz tek şey güven. Günlük gelişmeler ilişkinize yansıyabilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Yeni bir iş gündeme gelebilir. Eskisinden daha çok kazanacağınız bu iş günlük yaşamda da kalitenizi artıracağa benziyor. Yemeize dikkat eden, bu dönem kilo almaya meyillisiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Aşk yaşamınız hakkında kararlar alacaksınız. Sadık ve güven kokan bir aşk kapıda. Sevgiliniz varsa ilişkinizi daha sağlam bir noktaya taşıyabilirsiniz. Bebek isteyenler hamilelik sürprizi gelebilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Evinizde vereceğiniz davetlerde eğlenceli ortamlar yaratacaksınız. Bazılarınız evini satıp kendine yeni bir iş kurmak isteyebilir. Ya da emeklilik kazancıyla ev alabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İletişim ve elektronik aletlerinizi ya da arabanızı yenilemek isteyebilirsiniz. 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Beşiktaş´ta trafik magandaları yüzünden 4 kişinin öldüğü 10 kişinin ise yaralandığı korkunç olayd

E-5´teki Makas Terörü Bitmiyor! Trafik Magandaları...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor