• $ 6,1171
  • € 6,6326
  • 322.823
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Akrep burçları için keşif zamanı

Olgu ILGIN

olguilgin@gmail.com

Bu hafta gezegenler, sizin için neler söylüyor? Hangi burç aşkta aradığını buluyor, hangi burç kazancına kazanç katıyor? İşte haftalık burç raporunuz...

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Evden taşınmak, aileden ayrılmak, evlenmek, boşanmak, işe girmek ya da emekli olmak gibi konu başlıkları hayatınızın yönünü değiştirebilir. Ailenizin sağlık durumları yüzünden kariyerinizi geriye atmak gerekebilir.

Boğa Burcu  (20 Nisan-20 Mayıs) 

Yaşamınızdaki hızlı değişimler sizin gibi değişiklikten pek hoşlanmayan bir boğa için zor olsa gerek. Akraba ziyaretleriniz artabilir. Fiziksel görünüşünüzü yenilemek için para harcayabilirsiniz.

İkizler Burcu (21Mayıs-21 Haziran) 

Bu aralar enerjiniz düşük olabilir. Özellikle ailede ortak para paylaşımlı konular gündeme gelebilir. Devam eden mahkemeniz varsa parayı bölüşerek sonlandırabilirsiniz. Satılmayan bir mülk elden çıkabilir.

Yengeç Burcu  (22 Haziran-22 Temmuz) 

Eski konular tekrar açılarak, önce almanız gereken kararı şimdi vermenizi sağlıyor. Karşınızdakiler size kendinizi ne kadar güvende hissettiriyor? Bu sorunun cevabı doğu karar aldıracak.

Aslan Burcu  (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Yaşam enerjiniz bu ara çok yüksek. Ancak aynı zamanda çabuk öfkelenip tepkisel de yaklaşıyorsunuz olaylara. Artan enerjinizi su kenarında ya da spor yaparak dengeleyin. Haberci rüyalara dikkat.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Bazılarınız için hedeflerine ulaşma zamanı gelmiş gibi. Bazılarınız için aşkı ve yaşamı yeni bir gözle değerlendirme ve karar verme zamanı. Eski arkadaşlarınızla nostaljik toplantılar yapabilirsiniz.

Terazi Burcu  (23 Eylül-22 Ekim) 

Kariyer yaşamınızla ev içindeki sorumluluklarınız arasında sıkışmış kalmış olabilirsiniz. Bazılarınız evlilik kararı alırken ailesini karşısına alabilir. Bazılarınız ise mesleğinde tanınma ve öne çıkmaya hazırlanıyor.

Akrep Burcu  (23 Ekim-21 Kasım) 

Yurtdışına yerleşmek başka bir şehir ya da yabancı biriyle evlilik kararı geleneksel aile yapınızdan sizi biraz uzaklaştırabilir zaten öyle olması da gerekir. Yeni keşifler yapacaksınız.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Aile büyüklerinin sağlığı ya da bazı operasyonel durumları gündeme gelebilir. Hatta para eksikliği yüzünden elinizden bazı taşınmaz mülklerinizi çıkarmak zorunda kalabilirsiniz. Canınızın en çok istediği işi yapacaksınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Bu dönem karşınızdaki kişilerin her türlü yönünü göreceksiniz. Bazı ortaklı işlerde ayrılıklar olabilir. Nerede hatalı olduğunuzu bırakmanız gereken karakter özelliklerinizi de anlayacaksınız.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Sabit fikirli olduğunuz ayak direttiğiniz ne varsa bir bir kırılıyor adeta. İş arkadaşlarınızla aranızda oluşan güven konusu bu dönem tekrar gündeme gelebilir. Bazılarınız iş ile evi sanki karıştırıyor gibi. 

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Sevgiliniz varsa ilişkinizi evlilikle taçlandırabilirsiniz. Eğer yalnızsanız yakın zamanda bir partner hayatınıza girebilir. Ancak bu kişi her anını sizle geçirmek isteyebilir.


İran´daki 5,9´luk deprem Van´ı vurdu: ´Enkaz altında kalanlar var´

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Fenerbahçe-Galatasaray