• $ 5,7139
  • € 6,3016
  • 270.698
  • 106588
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ağımıza takılanlar

Sessiz, pratik ve konforlu…

Dekorasyonunuzun en önemli parçaları arasında yer alan perdeler, akıllı ev ve otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy ile şimdi konfora açılıyor. Perdelerinizi yerinizden hiç kalkmadan, sadece uzaktan kumanda ya da akıllı telefonunuza basit bir dokunuşla açıp kapatmanız olanaklı hale geliyor.

‘Konuşan’ gözlüklerle tanışın: Bose Ar

Bose AR gözlükler, baktığınız şeyi algılayarak size sesini de dinletiyor. Diyelim ki, tarihi bir heykele bakıyorsunuz, örneğin Bu Romalı Brütüs olsun. Gözlükler Brütüs’ün en ünlü konuşmasını size dinletmeye başlıyor. Ya da örneğin, havaalanındasınız ve uçağınızı kaçırmak üzeresiniz. Bose gitmeniz gereken kapı numarasını size söylüyor.

Bell Nexus–uçan taksi

ABD merkezli bir firma olan Bell, Nexus isimli dikey olarak iniş ve kalkış yapabilen ve beş kişiyi taşıyabilen hibrit elektrikli uçan taksinin tam ölçekli bir modelini ortaya koydu. Bu uçan taksi, havada hareket etmek ve dikey olarak kalkış ve iniş (VTOL) manevraları yapmak için altı adet devrilebilir kanallı fan kullanıyor.

Royole FlexPai katlanabilir akıllı telefon

Son birkaç yıldır “katlanabilir akıllı telefonlar” ciddi ciddi konuşuluyordu. Samsung ve Huawei gibi önemli akıllı telefon üreticilerinin bu alanda ilk adımı atmaları beklenirken ilk hamle hiç bilinmedik bir şirketten geldi. The Verge’ün paylaştığı habere göre, Royole isimli şirket, “dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonu” olarak lanse edilen Royole FlexPai‘yi CES 2019’da tanıttı.

Numi 2.0 – Akıllı klozet

146 yıllık sıhhi tesisat şirketi Kohler‘e ait olan akıllı klozet. Numi 2.0 isimli bu akıllı klozet, dahili surround hoparlörlere, ortam aydınlatmasına ve Amazon Alexa ses kontrollerine sahip. Kullanıcılar sesli komutları kullanarak müzik açabiliyor ve aydınlatmayı istedikleri gibi özelleştirebiliyorlar.


<p>ABD’nin Kaliforniya eyaletinde, dünyanın en işlek 5. havalimanı olarak kabul edilen Los Angeles U

Uçağın Motoru Havadayken Alev Aldı!

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Çekmeköy'de askeri alanda dev yangın! Gökyüzünü kara dumanlar kapladı

Şelaleler şehri Düzce sonbaharda da ziyaretçilerini büyülüyor