İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.6794
  • 5.4552
  • 191.08
  • 95852
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

3-10 Mart haftalık burç yorumları / Başaklara ani bir aşk gelebilir

OLGU ILGIN

x

olguilgin@gmail.com

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

İş ve günlük yaşamınızla ilgili konular ekip arkadaşlarınızla yaptığınız ve emek harcadığınız işlerle ilgili büyük aydınlanmalar yaşayarak karar verebilirsiniz. Belki işten ayrılabilir yada departmanınızı değiştirebilirsiniz. Aslında yapmanız gereken olanı olduğu haliyle kabul ederek akışa bırakmalısınız. Sağlığınızla ilgili bir konu da bu dönem aydınlanacaktır. 

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

Çocuklarınız yada sevgilinizle ilgili kontrol etmek istediğiniz ne varsa bu konularda bazı aydınlanmalar yaşayarak akışa bırakmak gerektiğini görebilirsiniz. Eğer onların üzerinde bir kontrol sağlamaya çalıştıysanız olaylar sizi bırakmanız gerektiği noktaya taşıyabilir. Bu konu çocuğunuz ya da sevgilinizin hayatına ait bir durumda da ortaya çıkabilir. Sosyal yaşamınız çok renkli.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Kariyer yaşamınızda yapmanız gerekenler gündeminizi oluştursa da yine de aile ve ev yaşamınızla ilgili konularda aşırı kuruntu ve endişe yüzünden yaşayacağınız olaylar dikkatinizi bu noktaya taşıyabilir. Kontrol ederek sorunları pratik bir yaklaşımla çözemeyeceğinizi anlayacaksınız. Bazı şeylerin artık akışa bırakılması gerekebilir. Olmuyorsa zorlamayın. 

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

Yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla ilgili konularda ne kadar yardım etmek ne kadar hizmet etmek isterseniz isteyin sanki konuları uzaktan seyretmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Uzun zamandır beklediğiniz haberler ise yurt dışından gelebilir. İletişim kanallarınızda yoğunluk var. Bazılarınız için seyahat gündemde. Yakınlarınızla aranıza mesafe girebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Parayı gelirleri harcamaları kontrol etmeye çalıştıkça kontrolsüz kalıyor gibisiniz. Bazılarınız eş yada ortağıyla alakalı durumlar yüzünden parasal konularda açılma yada aşırı harcama yaparken bazılarınız için para bu ara daha çok çalışmakla gelebilir. Ev yada arsa gibi Emlaklarınızı elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bir ödemeyi kapatmak için bir şeyi elden çıkarmak gerekebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Gergin öfkeli bir o kadar yorgun ve enerjisiz olabilirsiniz. Sanki hayatınızın kontrolü bu ara sizin elinizde değilmiş gibi, sanki karşınızdaki herkes sizi yönetiyor gibi. Bu ara şartları karşı tarafın kararları belirliyor gibi gelebilir. Ama tam olarak böyle değil. Bu dönem aşırı mükemmeliyetçilikten eleştiri ve kontrolden uzaklaşmanız ve akışa bırakmanız gerek. Ani bir aşk gelebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

Bilinçaltınız patlamaya hazır bir bomba misali bu ara kendi kendinize yaptığınız tüm endişe ve kontrol enerjisinden sıyrılmak için fışkırmak istiyor gibi. Ayrıca arkanızdan çevrilen tüm dolaplar konuşmalar da su yüzüne çıkacaktır. Bu noktada iş yada günlük yaşamınızdaki her şeyi planlamadan akışa bırakarak ilerlemeniz gerekebilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Sosyal yaşamınızda ve arkadaş çevrenizde ne kadar olayı ve kişiyi kontrol etmeye çalışırsanız çalışın sonuç sanki sizin elinizde patlayacak gibi. Bazı arkadaşlarınızın yaptığı seçimler size tuhaf gelse de onlara saygı duymayı ve süreci kontrol etmeden akışa bırakmayı seçmelisiniz. Sözlerinize bu ara dikkat edin. Yanlış anlaşılabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Ayaklarınız koşmak uçmak hareket etmek istese de, sanki ev ve aile içindeki sorumluluklar yada konular sizi biraz bu tarafa çekiştiriyor gibi. Kendinizi bu ara uzaktan kumandalı gibi hissedebilirsiniz. Bir taraftan enerjinizi dışarı vurmak isterken bir taraftan içe çekilebilirsiniz. Aile büyüklerinin sağlıkları gündeme gelebilir. Taşınma gibi konular olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Satış pazarlama reklam medya faaliyetleri bu alanda aldığınız verdiğiniz hizmetler bu dönem aydınlanarak bazı konuları kapatma noktasına taşıyabilir sizi. Sanki bir şeyler için daha fazla uğraşmayacaksınız gibi. Hukuksal süreç için karar zamanı. Yakın çevrenizde güzel gelişmeler olabilir. Eski arkadaşlarla buluşabilirsiniz. Yaşam felsefenizde artık endişeye yer yok.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Ortaklaşa gelirlerinizle ilgili şu ana kadar ne kadar kuruntu endişe yaptıysanız yada kontrol ederek güç kurmak istediyseniz bu dönem bunların ne kadar boş olduğunu görebilirsiniz. Bazılarınız için parayı yada hisseleri paylaşma dönemi. Ruhsal olarak karmaşa yaşasanız da yine de, daha çok kazanç için akışa bırakmayı seçebilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

İlişkilerinizde her türlü detay kafanızı karıştıran her sorunun yanıtı bu ara cevaplanıyor ve ortaya çıkıyor. Karşı tarafın aşırı eleştiri ve kuruntulu hali sizin ise rahat ve akıcı yaklaşımınız konulara ışık tutarken sorunlu konulara da çözüm getirebilir. Hayatınızda önemli kararlar alacağınız bu dönem her türlü adımı atabilirsiniz. Yanlış yerlerde mücadele vermeyin.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
,
MHP Lideri Devlet Bahçeli oyunu kullandı

Devlet Bahçeli oyunu kullandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yeni emekliye 1.600 lira

24 Haziran milletvekili seçim sonuçları! İlk seçim sonuçları açıklandı! İşte ilk sonuçlar

En Çok Okunanlar