• $8,7258
  • €10,3968
  • 499.713
  • 1414.15
31 Mart 2018 Cumartesi 00:44 | Son Güncelleme:

31 Mart - 7 Nisan haftalık burç yorumları/ Teraziler bir dönemi bitiriyor

31 Mart - 7 Nisan haftalık burç yorumları/ Teraziler bir dönemi bitiriyor

OLGU ILGIN

olguilgin@gmail.com

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

İlişkilerinizdeki dengeler bu hafta çok öne çıkıyor. Mesleğiniz, kariyeriniz hatta toplumsal imajınız için fayda zarar tablosu çıkararak bazı kişilere yol verebilirsiniz. Bu noktada başarı odak noktanız. Bulunduğunuz konumdan daha üst noktaya çıkmak için çevrenizdeki her türlü kişiyi daha iyi göreceğiniz, onlar hakkında netlikler elde edeceğiniz bu dönem dengeler değişebilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

İş yaşamınız, günlük program ritminiz bu noktada ilişkide olduğunuz herkesle aranızdaki dengeyi yeniden tartacak, yeni kararlar alacaksınız. Bu kararları alırken tamamen kendi menfaatlerinizi öne alacaksınız. İş ayrılığı olabilir. Ya da iş arkadaşlarınızla aranızda kopmalar çıkabilir. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz bir konu varsa ortaya çıkabilir tedavi olmanız için.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Aşk hayatınız ve çocuklarla ilgili konularda dengeler değişebilir. Çocuğunuzla ilişki biçiminizde yanlış giden bir şeylerin olduğunu görerek tutumunuzdan vazgeçebilirsiniz. Varsa sevgiliniz onunla olan ilişkinizi yeniden gözden geçirerek ya tamam ya devam diyebilirsiniz. Vereceğiniz karar sizin lehinize olacaktır. Yalnızsanız bir Dolunay aşkı kapıda.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

Ev ve aile yaşamınızla ilgili konularda dengeler değişiyor. Aile içi ilişkilerinizi yeniden gözden geçirerek ebeveynleriniz ya da kendinizin neyi fazladan yaptığını anlayacaksınız. Yapılan fazla fedakârlıklar bu ara gözünüze batabilir. Dengelerin oturması için önce bozulması gerek. Bazılarınız için yuvadan ayrılma vakti. Evinizle ilgili beklemediğiniz bir masraf çıkabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Yakın çevreniz kardeş ve akrabalarınızla aranızdaki dengeler, iletişim biçiminiz onlara bakış açınız bu ara değişebilir. Kendinizi merkeze koyarak bu alanda yeni kararlar alabilirsiniz. Bu noktada iletişimde kopartıcı sözler söylememeye dikkat edin. Aldığınız eğitim bitiyor şimdi dışarıya açılma zamanı. Bazı yakın arkadaşlarınızla aranızda fikir ayrılıkları olabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Parayla ilgili verdiğiniz sınav artık bitiyor. Bu noktada kurulan dengeler de değişiyor. Anlaşmalı olduğunuz işlerin artık sonuna gelmiş olabilirsiniz. Yeni proje ve bağlantılar için var olanı bitirme zamanı. Bazılarınız eş ya da ortağıyla alakalı konular için para ödemek zorunda kalabilir. İş birlikçi tekliflere açık olmalısınız. 

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

Sanki bir dönemin finalini yapıyor gibisiniz. Etrafınızda ne kadar kişi varsa onların bencilliklerine artık tahammül etmek istemiyorsunuz ve bu sebepten ilişkilerinizi elekten geçireceksiniz. Bu dönem kendi dengenizi bulmanız zorlaşabilir. Sağlık kontrollerinizi yaptırın. Kendinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz ama önce vazgeçmeniz gerekenler var.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Gizli saklı ne varsa bu dönem tüm dengeleri bozacak şekilde aydınlanıyor. Kendinizden bile sakladığınız korkularınız da ortaya çıkacaktır. Etrafınızdaki kişiler onlarla ilişkilerinizdeki karanlıklar aydınlanarak onların gerçek yüzünü görmenizi sağlayacak. Bu noktada kim dost kim düşman gayet iyi anlayacaksınız. Gizli bir ilişkinizle ilgili bir sır açığa çıkabilir. 

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Sosyal yaşamınızda arkadaşlarınızla ilgili kurduğunuz dengeler değişiyor. Grupsal faaliyetlerinizde bu dengelerin değişmesiyle bitişler olabilir. Yaptığınız bir sosyal çalışmada görevinizden ayrılabilirsiniz. Grupla birlikte hareket etmek yerine belki de bireysel devam etmek isteyeceksiniz. Bazılarınız hedeflerinde geldikleri son noktayı görecektir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Meslek ve kariyer yaşamınıza ait kurduğunuz dengeler değişiyor. Ortaklı bir iş yapıyorsanız yol ayrımına karar verebilirsiniz. Ya da iş birlikçi projelerinizde sonlanmalar olabilir. Bu kararı vermenizde karşı tarafın gerçek niyetini anlamanız rol oynayabilir. Bazılarınız için ilişki ya da evliliğini de değerlendirme zamanı bu dönem. Hangi noktada olduğunuzu göreceksiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Evlilik ve ortaklı konularla alakalı hukuksal işlerinizde artık bir sona geliyorsunuz. Devam eden davalar sonuçlanabilir. Satış pazarlama reklam medya internet alanlarında birlikte yürüttüğünüz projelerin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Yazarlık uğraşınız varsa yazdığınız bir makale ya da kitap yayınlanabilir. Yaşam felsefenizdeki beraberlik algısı artık değişiyor. 

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Eş ya da ortağınızın parasal bir sorununu siz çözmek zorunda kalabilirsiniz. Boşanma sürecindeyseniz ortak paylaşımlarda bir anlaşmaya varabilirsiniz. Bu dönem beklediğiniz krediden yanıt gelebilir. Ancak beklenmeyen bir masraf da çıkabilir buna dikkat edin. Krizler karşısında artık barışçıl bir tutum izlemek istemeyebilirsiniz. Bazı durumları agresyon belki de çözebilir. 

<p>Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunuculuğunu üstlendiği bir  döneme damgasını vuran Evleneceksen Gel

Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk etti

İstanbul'da ''Yeditepe Huzur Uygulaması'' gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, GDAÜ toplantısında konuşma yaptı

Anzer Yaylası'nda arıcıların bal mesaisi başladı