• $8,1205
  • €9,7248
  • 455.659
  • 1378.37
23 Haziran 2018 Cumartesi 00:01 | Son Güncelleme:

23 - 30 Haziran haftalık burç yorumları / Yengeçler dikkatleri üzerine çekiyor

23 - 30 Haziran haftalık burç yorumları / Yengeçler dikkatleri üzerine çekiyor

OLGU ILGIN

olguilgin@gmail.com

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Aile yaşam konularınız aydınlanıyor. Ev kurmak, evlenmek veya aileye yönelik konular dikkat çekici olabilir. Bu konu başlıklarına yönelik planlar yapabilirsiniz. Evde olmak size keyif verirken hafta ortasından itibaren enerjiniz biraz düşebilir. Eski arkadaşlarınızdan haberler alabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda geçmişe dair konular açılabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

Yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınızla ilgili konularda hareketlilik olurken kısa geziler ve yolculuklar da artabilir. Yakınlarınızla aranızda sorun varsa bu dönem konuşmak ve iletişim kurmak önemli olacaktır. Aile içinde söz, nişan gibi faaliyetler içinde olabilir ya da evde gösterişli partiler verebilirsiniz. Meslek ve kariyerinizle ilgili enerjiniz düşebilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Finansal durumlarınız bu hafta da gündeminizi oluşturmaya devam edebilir. Kazancınız aileden gelecek miras ya da başka gelirlerle artabilir ve bu parayı yatırım amaçlı değerlendirebilirsiniz. Ev alımı satımı konusu dikkat çekici olabilir. Yakınlarınızın yanına yapacağınız kısa yolculuklardan keyif alabilirsiniz. 

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

Dikkatleri üzerinize çekeceğiniz bu dönem hayatınızla ilgili hemen her konuyu yeniden gözden geçireceksiniz. Bu ara iletişim becerileriniz bir hayli yüksek olduğundan yeni insanlarla tanışmak ve yeni ortamlara girmekten keyif alabilirsiniz. Hafta ortasından itibaren ortaklaşa gelirlerinizle ilgili konularda motivasyon eksikliği hissedebilirsiniz.  

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Güzelliğiniz ve çekiciliğinizle dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Yalnızsanız bir ilişki başlayabilir. Bazılarınız fiziksel görünümü için estetik operasyon yaptırmak isteyebilir. Ancak hafta ortasından itibaren bu karar için uygun zaman değil. Yanı sıra ilişkilerinizde bu dönem karşınızdaki kişilerin düşük enerjisi sizi etkileyecektir. Eski konular yeniden açılabilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Gizli aşkın sinyalleri gelebilir ya da platonik duygularınız artabilir. Çevrenizle ilgili konular ise aydınlanacak. Arkadaşlarınızla yapacağınız gezi ya da etkinliklerde hareketlilik olabilir. Bu dönem arkadaşlarınızın yoğun şefkatini hissedeceksiniz. Bu noktada bazı kıskançlıklarda olabilir. Bir şeylerin ortaya çıkması için biraz daha sabır gerekiyor.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

Kariyer yaşamınızla ilgili konular aydınlanırken tüm dikkatinizi de sosyal yaşamınıza kaydırıyorsunuz. Yeni tanışacağınız kişilerin veya var olan arkadaşlarınızın sayesinde kariyerinizle ilgili konularda hareketlilik olabilir. Evlenme planları yapabilirsiniz. Katılacağınız gece gezmeleri ve davetlerde tanışacağınız biriyle yakınlaşabilirsiniz. 

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Yurt dışına yerleşmek orada aile kurmak ya da evlenmek gibi düşünceler içinde olabilirsiniz. Uzak yerlere seyahat edebilir varsa yakınlarınızla hasret giderebilirsiniz. Aileyle ilgili hukuksal süreçlerde avantajlı durumlar kazanabilirsiniz. Yurt dışında eğitim almak, orada bir ailenin yanına yerleşmek isteyebilirsiniz. Evlilik ve aile konuları yaşam felsefenizi etkileyebilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Eş ya da ortaklarınızla ilgili parasal konular bu hafta aydınlanıyor. Ailenizin miras ya da resmi kurumlarla bağlantılı konularıyla meşgul olabilirsiniz. Aileden gelecek bir miras finansal sorunlarınızı çözümleyebilir. Hafta ortasından itibaren yakınlarınızla ilgili eski konular tekrar açılabilir ve iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. 

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Evlilik ya da ortaklı konular bu hafta aydınlanıyor. Evlenebilir ya da ortaklı bir işe girebilirsiniz. Sanki ortağınız aileniz ya da yakın ve güvendiğiniz biri olabilir. Var olan ilişkinizde karşı tarafın duygusal iniş çıkışları kıskançlıkları sizi yorabilir. Parasal konularda eski borçlar alacak verecek hesapları yeniden açılabilir ve bu durum sizi enerjisiz bırakabilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Bekarsanız gösterişli ve kendine güvenli biriyle tanışmaya hazır olun. Bazılarınız sanki geriye doğru tekrar bir adım atarak bazı ilişkilerini yeniden canlandırmak isteyebilir. Ancak yine de tekrar denemeye gücünüz olmayacak gibi. İş arıyorsanız aileniz ya da yakınlarınızla birlikte iş yapabilirsiniz. Günlük rutininizi aile konuları oluşturabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Aşk yaşamınız ve çocuklarla ilgili konular bu hafta aydınlanıyor. Hamilelik bazılarınız için önemli olabilir hatta hamile kalabilirsiniz. Çocuklarınızla duygusal bağlarınız güçlenecektir. Yaratıcı enerjiniz ve sezgileriniz yüksek olacağından yalnızsanız kendinize göre bir partneri hayatınıza çekebilirsiniz. İşinizde yaptığınız pazarlama taktikleri işe yarıyor.

<p>Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe konuk ettiği Gaziantep FK'yi 3-1 mağlup ederek şampiyonluk yarı

Fenerbahçe-Gaziantep FK Maç Yorumu

Aynı cadde üzerinde 1 dakika arayla iftar yapıyorlar

Güvenliğin dikkati, hayatını kurtardı

Polisin ikna çalışması sonucu teslim olan terörist ailesiyle buluşturuldu