İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

2018’de hangi burcu ne bekliyor?

AYSUN YILDIZ GÜNGÖR

x

aysun.yildiz@aksam.com.tr

2018 geldi çattı! Peki, yeni yılda astrolojik haritalarımız bize neler söylüyor? Para, aşk, iş... Hangi burcu yeni yılda neler bekliyor? Hepsi ve daha fazlasını Astrolog Bendegül Çandarlı anlattı. 

KOÇ BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmalarda Koç burçları aşk hayatı ve çocuklar üzerinden önemli etkiler verebilir. İlişkisi olmayan koç burçlarına yeni bir ilişki, çocuk planlayanlara çocuk müjdesi verebilir. Sanatsal faaliyetleri olan Koç burçlarını bu tutulma öne çıkarabilir. Aynı zamanda bu tutulmalar arkadaşlıkları, sosyal ilişkileri ve kariyerden elde edilen gelirleri göz önünde bulundurur. 

BOĞA BURCU 2018 

2018 yılında Aslan ve Kova burçlarında yaşayacağımız tutulmalar; size, aileniz, eviniz, yaşam alanlarınız, ebeveynleriniz, evliliğiniz, gayrimenkul alım satımı, taşınmalar, tadilatla ilgili gelişmeler yaşatabilir. Aile hayatında problem yaşayan Boğa burçları bu dönem boşanma bekâr olan Boğa burçları evlilik kararı alabilir. Bu dönemde ev ve şehir değiştirmek, toprağa/gayrimenkullere yönelik yatırımlarınız artabilir. Aynı zamanda kariyer yaşamınızla ilgili önemli başlangıç ve sonlanmaları gündeme getirebilir. Ayrıca statünüzle ilgili değişimler söz konusu olabilir. Otorite kişilerden önemli destekler alabilirsiniz. Mevcut kariyerinden memnun olmayan Boğalara bu yıl yeni bir kariyer başlangıcı bu mümkün olabilir. 

İKİZLER BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmalar sizi kardeşler, yakın akrabalar ve yakın çevrenizle ilgili önemli değişimlerle ayrıca eğitimler, iletişim, kısa yolculuklar, önemli imzalar ve kararlar gündeme gelebilir. Belki bir evlilik, ortaklık veya araç alım-satım imzası atabilirsiniz. Ticari girişimlerde de yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Her türlü yazılı ve sözlü iletişiminizin ve uzmanlıklarınızın ön plana çıkabileceği dönemlerden geçebilirsiniz. Uranüs Mayıs ayından itibaren 7 yıl boyunca gizlilik içerisinde yürüttüğünüz konularda karmaşalar verebilir. Bir anda gizli düşmanlarınız oluşabilir. İşlerinizi, ilişkilerinizi daha geri planda gizli saklı yaşamak isteyebilirsiniz. 

YENGEÇ BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmalar sizi kazançlarınız ve maddi konular ile ilgili gelişmeleri, beklediğiniz sonuçları gündeminize getirebilir. Daha kalıcı gelirler, gelirlerinizin artmasıyla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri, miras, nafakalar eşin gelirleri ve başkalarından elde edeceğiniz kazançlarda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uranüs yaklaşık 7 yıl boyunca size marjinal gruplar ve arkadaşlıklar verebilir. Bu döneme kadar olan arkadaş gruplarınızdan kopup yeni ve farklı bir çevreye girebilirsiniz. Fazlasıyla sosyalleşebileceğiniz, daha fazla kişi tarafından tanınabileceğiniz ve kariyer gelirlerinizde beklemediğiniz artışlar verebilir. 

ASLAN BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmalar topluma sunduğunuz kimliğiniz, ikili ilişkileriniz, dış görünümünüzde değişimleri ve artık daha fazla göz önünde olabileceğiniz bir süreci vurgulamakta. Tutulmalar genel olarak tüm yaşantınızda değişimler verebilir. Daha fazla tanınırlık, ön planda olmak ve daha iyi görünmenize sebep olabilir tutulmalar. Ayrıca tutulmalarla birlikte ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklıklarla ilgili alanı hareketlendirecek. Bu tutulmayla belki de taşınma, yer değiştirme gündeminizde olabilir. Problemli evliliği ve ortaklığı olan Aslan burçları bu süreçte ayrılıkları deneyimleyebilir. Bekâr olan Aslan burçları daha kalıcı ve somut ilişkiler kurabilir. Ayrıca bu etki daha köklü ve kalıcı yatırımlarda yapmanıza da sebep olabilir. Uranüs Mayıs ayından itibaren 7 yıl boyunca kariyer alanınızda ilerleyecek ve beklemediğiniz bir şekilde kariyer hayatınız ve statünüz ile ilgili değişim rüzgârlarını getirecek. 

BAŞAK BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağınız tutulmalar sizi hastaneler ve hastalıklarla ilgili alanda oluşacak ve gerek psikolojik gerek bedensel bir takım tedavi süreçleriniz oluşabilir. Ayrıca kontrolünüz dışında bir takım gelişmeler, gizli düşmanlıklar gündeminizde olabilir. Sizin de gizlilik içinde yaptığınız işler ve sırlarınızla ilgili konular ön plana çıkabilir.  Aynı zamanda çalışma ve sağlık alanınızda gerçekleşecek bu tutulmalar iş arayan Başak burçlarına yeni iş başlangıçları, iş değişimi veya mevcut iş ortamında statü değişimleri verebilir. 

TERAZİ BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmalar sizi kariyerden elde ettiğiniz kazanımlar, gelecek projelerinizin yeniden yapılanması, daha fazla kişiler tarafından tanınma ve bazı arkadaşlıkları sonlandırma etkisi verebilir. Bu dönemde arkadaşlıklar vasıtasıyla şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Belki ek bir kazanç elde edebileceğiniz bir fırsatta yakalayabilirsiniz. Adınızın daha çok ön plana çıkabileceği bir dönem… İlaveten bu dönemde tutulmalar aşk hayatınızı hareketlendirebilir. İlişkisi olmayan Terazi burçlarına yeni bir aşk, çocuk planlayan Terazi burçlarına müjde verebilir. 

AKREP BURCU 2018 

Tutulmalar yıl boyunca sizi yaşam alanı, ev, aile, ebeveynler, gayrimenkuller, kariyeriniz ve statünüzle ilgili konularda etkileyecek. Aslan ve Kova burcunda oluşacak tutulmalar yeni gayrimenkul yatırımı, ebeveynlerinizi ilgilendirebilecek önemli olaylar uzun zamandır beklediğiniz kariyer yükselişi, istediğiniz bir iş değişimi, daha fazla tanınma, taşınma veya evlilik gibi konuları gündeminize getirebilir. Uranüs 7 yıl boyunca ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar alanınızda ilerleyecek. Bu konulara bakış açınızda marjinal değişimler yaşayabilirsiniz. 

YAY BURCU 2018 

Tutulmalarla yolculuklar, yurt dışı, yabancılar, eğitimler, önemli imza, anlaşmalar ve kardeşlerinizle ilgili konularda etkiler alabilirsiniz. Seyahatlerinizin artabileceği ve yakın çevre değişikliğine gidebileceğiniz bir dönem. Basın-yayın ve medya sektöründe olan Yay burçlarının önemli başlangıçları olabilir. Uranüs iş ve çalışma koşullarınız alanında ilerleyecek. Beklemediğiniz bir anda iş değişimi, farklı bir çalışma ortamı verebilir. Bu dönemde daha özgür veya bireysel çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda oluşacak tutulmalar sizi kazançlarınız, eşin/ortağın parası, banka kredileri, vergi, miras, nafakalar, mahkemelerden gelen kazançlar alanından etki alacaksınız. Bu süreçte başkalarından gelen kazançlarda artış yaşayabilir ve yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Harcamalarınızda birikim yapmaya ve ödemekte zorluk çekeceğiniz borçlar almamaya dikkat etmelisiniz. Tabii bu alan aynı zamanda ameliyatlarla ilgili, dolayısıyla kalp damar, omurilik, ve ritim bozuklukları gibi sağlık problemleri veya ufak tefek operasyonları gerektirebilecek durumlar oluşabilir. Uranüs yaklaşık 7 yıl boyunca aşk hayatınızla ilgili alanda ilerleyecek ve sizi hiç beklemediğiniz bir aşk ilişkisine çekebilir. 

KOVA BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmaları evlilik, ilişkiler, ortaklıklarla ilgili alanda karşılayacaksınız. Yolunda gitmeyen evlilik ve ortaklıkların sonlanabileceği yeni bir döneme girebilirsiniz. Ayrıca yıl boyunca mahkemeler ve taşınmalar da gündeminizde olabilir. Topluma sunduğunuz kimliğinizin artık daha ön planda olabileceği ve bekâr olan Kova burçlarının evlilik planlaması yaptığı bir yıl olabilir. Yaşayacağınız önemli olaylar ile adınızdan daha çok söz 
ettirebileceğiniz bir dönem olabilir. 

BALIK BURCU 2018 

Yıl boyunca Aslan ve Kova burcunda yaşayacağımız tutulmaları sağlık ve çalışma alanınızda yaşayacaksınız. Yeni bir iş fırsatı veya iş yaşamınızda ön plana çıkmanızı destekleyebilir. Ancak bu dönemde yoğun çalışma yaşamınızda sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ayrıca yıl boyunca arkanızdan dönebilecek gizli işler, sizin gizlilik içerisinde yürüttüğünüz konular ve gizli düşmanlıklarla ilgili konular gündeme gelebilir. Bir çok şeyden elinizi ayağınızı özellikle iş ve çalışma hayatınıza konsantre olabilirsiniz. 

Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden (KTÜ) akademisyenlerin de destek verdiği Trabzonlu Albayrak Savun

´Wattozz´ projesi dünya basınında

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yarım tonluk bomba gün yüzüne çıktı!

En Çok Okunanlar