İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 4.0795
  • 5.0103
  • 175.26
  • 110.932
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

16 - 23 Aralık haftalık burç yorumları / Akrepler eski hatalarından ders alacak

OLGU ILGIN

x

olguilgin@gmail.com

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan) 

Enerji ve motivasyonunuz ortaklaşa gelirlerinizle ilgili banka vergi kredi prim gibi alanlarda parasal konularda olacaktır. Eş ya da ortaklarınızla ilgili durumlarda bazılarınız mücadele edecekler. Yurt dışı ve yabancılarla olan konularda yeni bir bakış açısıyla birlikte büyük aydınlanmalar yaşayacaksınız. Yeni bir aşk uzaklardan geliyor. 

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs) 

Bazılarınız için operasyon zamanı olabilir. Ancak Merkür’ün hâlâ retroda olduğunu unutmayın. Daha önceden tasarladığınız bir durumsa o zaman yapabilirsiniz. Kriz yaratan parasal durumlar yeni çözüm ve fikirlerle aydınlanabilir. Yeni bir kredi almak ya da var olan borç için sahibi olduğunuz bir mülkü elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Yılsonu ikramiyesi gelebilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs-21 Haziran) 

Enerjiniz bu hafta da düşük ve eski ilişkilerle ilgili konular hâlâ gündeminizde olabilir. Ancak yeni bir bakış açısı sanki karşı taraftan geliyor. Özellikle gizli kalmış bazı konular karşı tarafın üzerinden netlik kazanarak belki de zorlandığınız durumları aydınlatacaktır. Eski tanıdığınız kişilerden yeni ortaklık teklifleri alabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaları düzeltmelisiniz.

Yengeç Burcu (22 Haziran-22 Temmuz) 

İş yaşamınızda iş arkadaşlarınızla ya da günlük program ritminizde eski yaptığınız yanlışlıkları göreceğiniz belki de çevrenizdeki kişilerin gerçek fikirlerini öğreneceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu durum bu koşulları yenilemenizi yeni bir bakış açısıyla ele almanızı sağlayabilir. Gizli kalmış düşünceleriniz içinizde sakladıklarınızı konuşma fırsatı bulacaksınız. 

Aslan Burcu (23 Temmuz- 22 Ağustos) 

Geriye dönük yaratıcılık geliştirerek elde ettiğiniz yeteneklerinizi sevgiliniz ya da çocuğunuzun bakış açısıyla yeni bir gözle görerek değerlendireceğiniz durumlar olabilir. Belki bir şeyleri yanlış yaptığınızı göreceksiniz. Eski sevgiliniz yeni bir şans isteyebilir. Çocuğunuzun kaçırdığı bir fırsat bu aralar yeniden gündeme gelerek keyfinizi yerine getirebilir.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül) 

Çocukluğunuza ait aileden gelen eski ama yanlış düşünce ve inançlar bu ara sıklıkta karşınıza çıkıyor olabilir. Artık bunların farkına vararak yeni bir bakış açısıyla olayları değerlendirdiğiniz bir dönemdesiniz. Aileyle ilgili eski anlaşmazlıklar yeni bir düzenlemeyle bu sefer uzlaşmacı bir tutumla gündeminize gelecektir. Evde ihmal ettiğiniz eksiklikler masraf çıkarabilir.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim) 

İşlerinizde bu ara geriye dönük eksiklikler önünüze hata olarak geliyor olabilir. Bir şeyin üstünden iki kere geçmek zorunda kalabilirsiniz. Yakın çevreniz ya da eski okul arkadaşlarınızla yeniden bir araya geleceğiniz organizasyonlar yapabilirsiniz. İletişim aletleriniz sanki yenilenmek istiyor. Yurt dışından gelen misafirleriniz olabilir. 

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) 

Parasal konularda eski hatalarınız size aslında yeni bir yol açmaya çalışıyor. Eski hatalarınızdan ders alarak yeni bir bakış açısı geliştirmelisiniz. Var olan maddi kaynaklarınızı değerlendirecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Paraya verdiğiniz değerle ilgili düşüncelerinizi yeniden sorgulamalısınız. Sahibi olduğunuz bir mülkü satmak var olan krizi bitirebilir.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık) 

Tüm hayatınıza yeni ve farklı bir bakış açısıyla yaklaştığınız bu günlerde aslında eski konuların size ışık olduğunu fark edeceksiniz. Eski konular eski düşünceler ya da yapılan hatalar bu noktaya taşıyor sizi. Tüm ilişkilerinizi geriye çekilerek yeniden sorguluyor ve inançlarınızı yeniden derinleştiriyorsunuz. Gizli kalmış bir konu bu dönem aydınlanabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak) 

Sosyal çevrenizde ya da arkadaşlarınızla ilgili gizli konular bu ara ortaya çıkabilir. Kendinize sakladığınız bazı düşünceler de aniden dile gelebilir. Belki kendinizi bile tanımadığınızı fark edeceğiniz şekilde tepkiler verebilirsiniz. Hayatınızı içeriye dönerek yeniden değerlendireceğiniz bu dönem gizli ve platonik çarpık ilişkilere dikkat etmelisiniz. 

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat) 

Meslek ve kariyer yaşamınızla ilgili belki de hiç fark etmediğiniz konular bu ara ortaya çıkabilir. Özellikle sosyal yaşamınızda arkadaş ortamlarında bazı kişilerin gerçek düşüncelerini öğrenerek bu durumlara yeni bir bakış açısıyla yaklaşacak ve toplumsal imajınızı yenilemek isteyeceksiniz. Eski arkadaşlarınızdan yeni haberler alabilirsiniz. Yeniden bir üyelik durumu gündeme gelebilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart)  

Hukuksal süreçlerinizde karşı tarafın kirli yüzünün ortaya çıkması size avantaj kazandırabilir. Seyahatleriniz çoğalırken özellikle meslek ve kariyer yaşamınızda eski hataların ortaya çıkması aslında bu durumu yeniden değerlendirmenize yarayacaktır. İadeyi itibar gibi iş yaşamına yönelik güçlü olacağınız aynı zamanda zorlanacağınız bir güçelde edebilirsiniz. 

 

Milli Savunma Eski Bakanı Ercan Vuralhan´ın öldürülme anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri or

Eski bakan Vuralhan´ın vurulma görüntüleri ortaya çıktı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Doğalgaz yerli ünite ile çıkartılacak

Ananas kabuğunun faydaları nelerdir?

En Çok Okunanlar