• $ 5,8051
  • € 6,4399
  • 274.053
  • 108011
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (26 Temmuz 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 26 Temmuz 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 26 Temmuz 2015 burç yorumları...

Koç

Bugünden itibaren 6 Eylül’e kadar günlük yaşantında, birlikte çalıştığın kişilerle dikkatli olmakta fayda var. Tıbbi müdaheleler için uygun bir dönem olmayabilir.

Boğa

6 Eylül’e kadar gerçekleşecek aşk gezegenin geri hareketi ile bir sevgili kapını çalabilir. Yeni bir ilişkiye adım atmakta ise zorlanabilirsin. Yaratıcı projeler ağırlaşabilir.

İkizler

Aşk, ilişkilerin yönetici gezegeni geri hareketini 6 Eylül’e kadar evinde hissettirecek. Yapmayı düşündüğün dekorasyon için sonraki bir tarihi beklemen faydalı olabilir.

Yengeç

Bugünden 6 Eylül’e kadar önce iletişim ve kısa seyahatlerde sonra gelir kaynaklarında aksaklıklar yaşayabilirsin. Beklediğin haber ya da paralar da gelebilir.

Aslan

Önceleri maddi kaynaklar ile ilgili sonra ise ilişkilerinde ve hedeflerine ulaşmakta zorlanabilirsin . Aşk ve ilişkileri yöneten Venüs 6 Eylül’e kadar geri harekette olacak.

Başak

Bugünden itibaren 6 Eylül’e hedeflerine ulaşmakta zorlandığını hissedebilirsin. Venüs geri hareketinde iken kendine dinlenmek için zaman ayırabilirsin.

Terazi

Aşk, ilişkilerin gezegeni geri hareketini 6 Eylül’e kadar en çok arkadaş çevrende hissettirecek. Bunu eski arkadaşlarla bir araya gelme fırsatı olarak değerlendirebilirsin.

Akrep

6 Eylül’e kadar Venüs geri hareketi ile kariyer ilişkilerinde zorlanabilirsin. Yeni bir pozisyon için başvurmak doğru olmayabilir. Görüştüğün pozisyonları değerlendirebilirsin.

Yay

Hukuki ve akademik konularda ilişkilerde zorlantılar yaşanabilecek döneme giriyoruz. 6 Eylül’e kadar gerçekleşecek Venüs geri hareketi zor uzlaşmaya sebep olabilir.

Oğlak

Önümüzdeki bir buçuk ay finansal konularda dikkatli olmalısınız. 6 Eylül’e kadar geri hareketinde Venüs sebebiyle gelir dışı kaynaklarda aksaklıklar ortaya çıkabilir.

Kova

Aşk ve ilişkilerde dengeyi yöneten gezegen Venüs’ün geri hareketi 6 Eylül’e kadar ikili ilişkilerinde hissedilecek. İlişkilerinde hasır altı edilen konular ortaya çıkabilir.

Balık

Bugünden 6 Eylül’e kadar özellikle iş yerinde ilişkiler ve yaratıcı projeler ile ilgili aksaklıklarla karşılaşabilirsin. Venüs geri hareketinde bu konuları temizlemen gerekecek.


<p>Olay, Şehit Halil İbrahim Caddesi´nde saat 11.20 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre

İstanbul´da İş Adamına Silahlı Saldırı!

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

İşte 2019'da Twitter'a damgası vuran isimler

MSB: Eve tuzaklanan 565 havan mühimmatı etkisiz hale getirildi