• $ 5,7228
  • € 6,3207
  • 275.213
  • 100339
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Günlük burç yorumları (06 Nisan 2015)

Ayşegül Kuyumcu Türker'den 06 Nisan 2015 burç yorumları... Koç, Balık, Terazi... İşte 06 Nisan 2015 burç yorumları...

KOÇ

Maddi konularda kariyeriniz ile ilgili önemli bir otorite figürlerinden destek alabileceğiniz bir gün olacak. Yaratıcı bir çalışmadan gelir kazanabilirsiniz.

BOĞA

Çekiciliğinizin oldukça kuvvetli olacağı birkaç gün sizi bekliyor. Akademik konularda önemli kişilerden destek almanız söz konusu olabilir. 

İKİZLER

Büyük bir akrabanızın desteği kaynağını bilmediğiniz bir yatırım olarak ulaşabilir. Kendinizi şımartmak ve rahatlamak için masaja başvurabilirsiniz. 

YENGEÇ

Sosyal organizasyonlarda önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilir ya da sosyal çevrenizden biriyle ortaklık için adım atabilirsiniz.

ASLAN

Kariyeriniz ile ilgili arzularınızı, hayallerinizi hayata geçirmek için otorite figürü, güçlü kişilerden destek alabileceğiniz önemli bir gün olacak. 

BAŞAK

Yaratıcılığınızı ideallerinize ulaşmak için kullanmanız sizi güçlü ve farklı kılabilir. Seyahatte tanışacağınız bir kişiyle ilişkiye başlayabilirsiniz. 

TERAZİ

Aileniz ile ilgili finansal konularda önemli ve güzel bir haber alabilirsiniz. Aile büyüklerinden biri cömert maddi bir yardımda bulunabilirsiniz. 

AKREP

İkili ilişkilerde iletişim en güçlü silahınız olacak. Sevdiğinizle her türlü sorunu konuşabilir; ikna 
edebilir ya da çözümleyebilirsiniz. 

YAY

Maddi konularda iş arkadaşlarınızla önemli kararlara imza atabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız bir işin sonuçlanması sebebiyle ikramiye kazanabilirsiniz. 

OĞLAK

Yeni yaratıcı bir işi başlatma gücünü kendinizde bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni bir devir başlıyor. Sanatsal bir organizasyona da katılabilirsiniz. 

KOVA

Aileniz ve evinizle ilgili olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Aile büyüklerinizden biri haberiniz olmadan size destek olabilir. Evinizle ilgili bir sır ortaya çıkabilir. 

BALIK

Sosyal organizasyonlarda otorite figürü ve güçlü kişileri etkilemek için ideal bir gün. İletişim kabiliyetiniz ve çekiciliğinizle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>İstanbul’da geçtiğimiz Pazar günü saat 15.30 sıralarında düğün için toplanan otomobilli bir grup

E-5´in Göbeğinde Lüks Araçlarla Silahlı Konvoy! Kurşun Yağdırdılar

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Yer altındaki gizemli dünya: Karaca Mağarası

Osmanlı Avrupa’da nereleri fethetti ve ne kadar hüküm sürdü?