Reklamı Kapat

Tuğçe Melis Demir kimdir Survivor Gönüllüler Tuğçe kaç yaşında?

Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacıları arasında yer alan isimlerden biri oldu. ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusu olan Survivor Tuğçe, yarışmanın ilk bölümünde başarılı bir performans sergileyerek ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne serdi.

Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacıları arasında yer alan isimlerden biri oldu. Tuğçe Melis Demir kimdir, kaç yaşında? Buz Hokeyi geçmişi nedeniyle denge konusunda bir hayli deneyimli olan Tuğçe Melis Demir kimdir, kaç yaşında? Survivor Tuğçe Melis, yarışmada genç ve dinamik yapısını sergileyen isimlerden birisi olarak yerini alıyor. Survivor 2017 yarışmasının denge konusunda en başarılı isimlerinden birisi olması beklenen Tuğçe Melis Demir, buz hokeyi geçmişiyle yarışmada önemli bir konuma sahip olacak.  11 Şubat 1994 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir'de sürdürmüştür.  Buzun üzerinde patenlerle ayakta kalıp, mücadele vermek zorunda olan Tuğçe Melis Demir, Survivor 2017 yarışmasında denge gerektiren oyunlarda avantaj kazanacak.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Tuğçe Melis Demir kimdir? 

11 Şubat 1994 tarihinde Ankara'da dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmir'de sürdürmüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesi'nde lisans eğitimini gerçekleştiren Demir, eğitim hayatında devam ederken, bir taraftan da sportif faaliyetlerine ağırlık kazandırmıştır. Buz Hokeyi sporunda profesyonel bir kimliğe sahip olan Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusudur. 1,69 boya ve 62 kiloya sahip olan Demir, Survivor Gönüllüler Takımı'nda ter döküyor.

SURVIVOR 2017 SON DAKİKA HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER (21 MART)

Survivor dokunulmazlık oyununu bu haftada ünlüler kaybetti. Ünlüler Şahika'yı tek aday olarak potaya çıkarttı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem'de Sedat'ın ismini söyleyince elenmesi muhtemel iki aday belli oldu. 20 Mart'ta oynanan Survivor dokunulmazlık oyununu ünlüler kaybetti. Ünlülerde bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Sabriye oldu. Sabriye Furkan'ı eleme adayı olarak belirledi. Ünlüler adasında yapılan oylamada ismi en çok yazılan isim Pınar olunca Pınar'da eleme adayı olarak belirlendi. 

Survivor elemesi için 4 aday belirlenmiş oldu. Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan Survivor eleme adayları oldu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu'ndaki Türkiye-Finlandiya maçı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan milli takıma sürpriz ziyaret

THY tabletleri böyle taşıyor

5 kişilik aile gardıropta yaşıyor

WhatsApp'a yeni bir güncelleme daha geldi

En Çok Okunanlar

Reklamı Kapat