İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3.8101
  • 4.6578
  • 163.26
  • 115.147
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Meteoroloji'den sis uyarısı

Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile gece saatlerinden itibaren Marmara'nın batısının parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile gece saatlerinden itibaren Marmara'nın batısının parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Trakya, Marmara'nın doğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 3 ila 5 derece üzerinde, diğer yerlerde normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

TÜM İLLERİN HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

İSTANBUL HAVA DURUMU RAPORU İÇİN TIKLAYIN

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu, batısının gece saatlerinden itibaren yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Trakya kesimi ile doğusunda yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

BURSA °C, 19°C

Parçalı az bulutlu ve yer yer puslu

ISTANBUL °C, 17°C

Parçalı az bulutlu ve yer yer puslu

KIRKLARELI °C, 16°C

Parçalı bulutlu, yer yer pus ve sisli

KOCAELİ °C, 19°C

Parçalı az bulutlu, yer yer pus ve sisli

“PKK’lı Hasan Demir Giresun’da işte böyle teslim oldu”
Öte yandan, geçtiğimiz Aralık ayında Giresun

Yakalanan terörist itiraf etti: Ben teröristim

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

En Çok Okunanlar