İstanbul
  °C
İl Seç

HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 3,8378
  • 4,5222
  • 154,00
  • 107.921
Reklamı Kapat

The Walking Dead 8. Sezon 8. yeni Bölüm fragmanı 7. son bölüm izleme linki FX tv’de

The Walking Dead 8. Sezon izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. The Walking Dead 8. Sezon 8. Bölüm fragmanı son 7. Bölüm izleyici karşısına çıktıktan sonra araştırılıyordu. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. The Walking Dead’in önümüzdeki Pazar günü ekrana gelecek olan sezon arası finalinin ilk görüntülerinden oluşan bir tanıtım videosu izleyici karşısına çıktı. Maggie ve Jesus’un Saviors’ın teslim olmalarının artık kaçınılmaz hale geldiğiyle ilgili konuşmalarının yer aldığı aksiyon dolu tanıtım, 90 dakikalık final bölümünde yaşanacak sürprizlerin habercisi niteliğinde. Efsane haline gelen dizi yeni sezonun ilk bölümüyle 100. Bölümüne ulaşmış oldu. The Walking Dead yeni bölüm ne zaman yayınlanır? Sevilen diziler arasında yer alan The Walking Dead yeni bölümleri Pazar günleri yayınlanıyor. Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkıyor. Yeni sezonda Negan'la durumları eşitleyen Rick ve ekibi varını yoğunu ortaya koymaya başladı. The Waking Dead 8. Sezon 7. Bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor.

The Walking Dead 8. Sezon 7. Bölüm izleme linki merak ediliyor. The Walking Dead 8. Sezon 8. Bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Her bölümü ayrı bir heyecanla takip edilen dizinin oyuncuları arasında Andrew Lincoln, Norman Reedus, Jeffrey Dean Morgan, Melissa McBride, Lauren Cohan, Danai Gurira ve Chandler Riggs gibi isimler yer alıyor. Efsane haline gelen dizi yeni sezonun ilk bölümüyle 100. Bölümüne ulaşmış oldu. Dizinin Pazar günü ekrana gelecek olan sezon arası finalinin ilk görüntülerinden oluşan bir tanıtım videosu izleyici karşısına çıktı. Maggie ve Jesus’un Saviors’ın teslim olmalarının artık kaçınılmaz hale geldiğiyle ilgili konuşmalarının yer aldığı aksiyon dolu tanıtım, 90 dakikalık final bölümünde yaşanacak sürprizlerin habercisi niteliğinde. The Walking Dead yeni bölüm ne zaman yayınlanır? Sevilen diziler arasında yer alan The Walking Dead yeni bölümleri Pazar günleri yayınlanıyor. Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkıyor. Yeni sezonda Negan'la durumları eşitleyen Rick ve ekibi varını yoğunu ortaya koymaya başladı.

Rick‘in liderlik ettiği grupla Saviors arasındaki mücadelenin devam edeceğini gözler önüne seren yeni fragmana ise savaş ortamı damga vurdu. Bir yandan zombilerin bir yandan da Carol’un zor durumu dikkat çekti. Detaylara haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz.

THE WALKING DEAD 8. SEZON İZLEME LİNKİ

THE WALKİNG DEAD 8. SEZON 8. BÖLÜM FRAGMANI

THE WALKİNG DEAD SEZON FİNALİ Mİ YAPACAK?

Geçtiğimiz Pazar akşamı yedinci bölüm yayınlandıktan hemen sonra, The Walking Dead’in önümüzdeki Pazar günü ekrana gelecek olan sezon arası finalinin ilk görüntülerinden oluşan bir tanıtım videosu izleyici karşısına çıktı.

Maggie ve Jesus’un Saviors’ın teslim olmalarının artık kaçınılmaz hale geldiğiyle ilgili konuşmalarının yer aldığı aksiyon dolu tanıtım, 90 dakikalık final bölümünde yaşanacak sürprizlerin habercisi niteliğinde. Maggie, bu gelişmeyi “an meselesi” diye tanımlarken AMC’nin ünlü tanıtım sesi ise “Bölüm bittikten sonra çok konuşulacak bu ana tanık olmak için Pazar günü yeni bölümü izleyin” diyor.

Diziyle ilgili gelişmelerin konuşulduğu Talking Dead programda, sunucu Chris Hardwick gelecek bölümde “önümüzdeki hafta herkesin konuşacağı şoke edici bir anın” yaşanacağını ve yapımcılardan bu sürpriz gelişmenin garantisini aldığını söyledi. Dizinin tarihine baktığımızda en büyük gelişmelerin sezon ya da yarı sezon prömiyerlerinde ve finallerinde gerçekleştiği gerçeği ise bu haberin gerçekleşme şansını yükseltiyor.

AMC’nin uzun soluklu dizisi, sekizinci sezonunda reytinglerde düşüş yaşamaya başlamıştı. 22 Ekim’de prömiyer yapan dizi, 2011’deki ikinci sezonun ardından en düşük reyting istatistikleriyle karşılaşmıştı. 10 Aralık’ta yayınlanacak final bölümüyle bu sorunun aşılması bekleniyor.

THE WALKING DEAD 8. SEZON 7. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

The Walking Dead 8. sezon 7. bölüm ile 3 Aralık'ta ekranlarda oldu. Sevilen dizinin sekizinci sezon bölümleri Amerika yayınından 24 saat sonra FX’te izleyici karşısına çıkacak. Yani dizi 4 Aralık Pazartesi saat 21.30'da izleyici karşısına çıktı.

THE WALKING DEAD NEREDEN İZLENİYOR?

Diziyi Türkiye’den FX Türkiye kanalından izleyebilirsiniz. Dizinin 8. Yeni sezonu 22 Ekim 2017 Pazar günü Amerika yayını ile yayınlandı. 1 gün sonra Türkiye’de 23 Ekim 2017 Pazartesi günü seyircisi ile buluştu. 

THE WALKING DEAD KONUSU

The Walking Dead, aynı adlı çizgi roman serisine dayanmaktadır. Roman, dünya çapında beklenmedik bir biçimde ortaya çıkan esrarengiz bir bulaşıcı beyinsel hastalık sonucu, modern medeniyetin sonunu getiren bir zombi salgınını konu eder. Bu dünyada, zombiler, hikâyenin geçtiği bölgenin yerel argosunda "aylaklar" adıyla anılmaktadır. Sadece beyinleri yokedilerek etkisiz hale getirilebilen bu aylaklar, herhangi bir canlıyı yakalayıp parçalayarak yiyen "yaşayan ölüler" olarak betimlenmiştir. Aylaklar, ayrıca, sağlıklı insanları ısırarak veya tahrip ederek içlerindeki zombi virüsünü bulaştırma yoluyla kendileri gibi birer zombiye dönüştürebilmektedir. Seri, bu vahşi zombilerin ortaya çıkışını ve bu ani gelişme sonrasında kendilerini amansız bir yaşam mücadelesi vermek zorunda bulan bir küçük grubun hikâyesini ele almaktadır.

?

Grubun lideri, zombi salgını öncesi şerif yardımcılığı yapmış olan Rick Grimes'tır. Grup, her fırsatta grubun dinamiğini etkileyen/değiştiren yürüyen zombilerin korkusu ile yüzleşmektedir.

Hikâye, çoğunlukla ana karakter Rick Grimes'ın grubunun, aylak sürüsünden uzak ve güvenli bir yer aradıkları Atlanta metropol bölgesi ile Amerika'nın Georgia eyaleti çevresindeki kuzey kırsal bölgede geçmektedir. Konu, yaşam mücadelesi verenler bu grubun zombi sürüsüne karşılık hayatları ile kendi insanlıklarını dengelemeye çalışmaları, gruptaki üyelerin öldürülmeleri ile başa çıkmaları, tanıştıkları ve çoğu tehlikeli ya da yırtıcı olan başka insanlarla uğraşmaları gibi ikilemleri ele almaktadır.

Çin´de sosyal medyada paylaşılan bir 'görünmezlik pelerini' videosu her izleyeni şaşkına çevirdi ve

Görünmezlik pelerini Çin´de sosyal medyayı salladı

Bilim dünyasını şaşırtan limon ve sarımsak mucizesi!

Burak Yılmaz'ın aracı kaza yaptı!